2733
2739

واقعا ک ..هرچی بهش تیکه میندازه استوری میزاشتم 

هیچ حدی نمیگیره ...منم دیگ این دفعه تصمیم جدی پنج ماه شد مردم زنده شدم 

گفتم دیگ کاملا ازت تا امید شدم دیک امیدوارم نکن ...گفت دو ساعت دیک بزنگ بحرفیم یک شب ت خونه خودشه می‌دونم 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقت مخالفم‌ با این حرفتون ، دوستانی داشتم که واقعا بعد اینکه دخترا ترکشون کردن بدجوری بهم ریختن

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز
2728

اگ واقعا ب خودت نمیخوای آسیب بزنی ولش کن رهاش کن عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
اگ دوستت داشت فراموشت نمیکرد 

بعد چند ماه خودش پیام داد گفت دلم تنگ شده ...بعد من پیم دادم بی محلی کرد سرد برخورد کرد منم ...حرثم گرفت تموم کردم ..خودش گفت اگر فراموشت کرده بودم پیام نمی‌دادم 

اگ واقعا ب خودت نمیخوای آسیب بزنی ولش کن رهاش کن عزیزم

تا بخوام فراموشش کنم ..میبینم بعد مدت ها پیم داده دلم تنگ شده ...چخبر بعد همون روز دوباره ناپدید میشه 

پنج ماه مردم زنده شدم 

حقیقت مخالفم‌ با این حرفتون ، دوستانی داشتم که واقعا بعد اینکه دخترا ترکشون کردن بدجوری بهم ریختن

اون منو ترک کرد ..خودش بهم بی محلی کرد منم عصبی شدم تیکه کنایه بهش زدم ..سه تا تار مو سفید وسط سرم در اومده کل صورتم جوش زده شب خواب نداشتم 

2740
تا بخوام فراموشش کنم ..میبینم بعد مدت ها پیم داده دلم تنگ شده ...چخبر بعد همون روز دوباره ناپدید میش ...

از قانون سیاه استفاده میکنه ک ببینه هنو بفکرشی یا نه وگرنه حقیقت رو هم خودت میدونی ک بهت علاقه نداره عزیزم ولی حداقل خودت ب خودت این اجازه رو نده ک آسیب یا ضربه بزنن بهت حیفی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
اون منو ترک کرد ..خودش بهم بی محلی کرد منم عصبی شدم تیکه کنایه بهش زدم ..سه تا تار مو سفید وسط سرم د ...

انتخاب غلط ، خواهر من دلیل این همه ناراحتیه و فقط  خودتون هستید که می تونید درستش کنید

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز
از قانون سیاه استفاده میکنه ک ببینه هنو بفکرشی یا نه وگرنه حقیقت رو هم خودت میدونی ک بهت علاقه نداره ...

😔💔

پنج ماه خون دل میخورم ..میگه عاشقه ولی رفتاراش نمیگه 

می‌دونم بعد مدتی دوباره میاد ...آخه چی بهش میرسه من دارم نابود میشم 

انتخاب غلط ، خواهر من دلیل این همه ناراحتیه و فقط  خودتون هستید که می تونید درستش کنید

اگ عاشقم نیس دیگ نیاد چرا الکی امیدوارم می‌کنه 

چند ماه میگذره ی روز حالمو می‌پرسه همه خاطرات جلو چشم میاد 💔😔دوباره میزع

😔💔 پنج ماه خون دل میخورم ..میگه عاشقه ولی رفتاراش نمیگه  می‌دونم بعد مدتی دوباره میاد ...

دختر خوب چیکار اینکار رو باخودت میکنی تا ب خودت بیای میبینی سمی شدی رفته از اینطور آدما فقط فرار کن چرا اجازه میدی بهش چهارچوب معلوم کن برا خودت و روحت 

چن سالته؟

اگ عاشقم نیس دیگ نیاد چرا الکی امیدوارم می‌کنه  چند ماه میگذره ی روز حالمو می‌پرسه همه خاطر ...

خوب بلاکش کنید ، شمارتون‌ رو عوض کنید 

2706