2733
2734
عنوان

پسرا بعد جدایی عین خیالشون نیست 💔💔🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حقیقت مخالفم‌ با این حرفتون ، دوستانی داشتم که واقعا بعد اینکه دخترا ترکشون کردن بدجوری بهم ریختن

دخترا ترکشون کردن؟؟ 

اونایی که خودشون دخترا رو ترک کردن چی؟ یا خوایتن که تموم بشه رابطه ...

اونا هم حالشون بد بود؟؟

آدما رو از رو  ظاهر قضاوت نکنید وگرنه نمک هم مث شکرع👐
2731
دخترا ترکشون کردن؟؟  اونایی که خودشون دخترا رو ترک کردن چی؟ یا خوایتن که تموم بشه رابطه ... ا ...

بله دخترا، نه بد نبود اتفاقا با یه خنده گفتن اینم مثل بقیه ، من سر صحبتم اون پسرا نیستن‌، درباره اون دوستایی حرف  میزنم که بخاطر یک دختر ، وسط کلاس وقتی دبیر ریاضی داشت درس میداد ، اون داشت گریه میکرد.

دیگر تنها گریه حالم را می‌داند...💔
 بله دخترا، نه بد نبود اتفاقا با یه خنده گفتن اینم مثل بقیه ، من سر صحبتم اون پسرا نیستن‌، دربا ...

اینم مثل بقیه... 

حرف همه شون همینه 

۸۰ درصدشون 

فقط بلدن بیان با احساسات بازی کنند و تهشم بگن با خنده اینم مثل بقیه....

اون ۲۰ درصد هم که خدا خیلی بهت لطف کنه که خداروشکر هست 

درست 

آدما رو از رو  ظاهر قضاوت نکنید وگرنه نمک هم مث شکرع👐
اینم مثل بقیه...  حرف همه شون همینه  ۸۰ درصدشون  فقط بلدن بیان با احساسات بازی کنن ...

من مدافع همه پسرا نیستم که ، هر طوری فکر میکنید درسته، 

دیگر تنها گریه حالم را می‌داند...💔