2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط میتونم بگم آفرین ب همسرت . شوهرمنکه منک چنان کتک زد پان بخیه خورد بخاطر چی؟ اینکه جاریم اومده ...

دستش قلم بشه

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
2740

قراره چهارشنبه مادرشوهرم مراسم بگیره خونه من خانماهمه میان دخترم هم جلسه داره مدرسه نمیدونم اصلا چکار کنم اصلا درک نمیکنن اصلا آدم نیستن 

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
میدونی اونقدری رفتم و با ی ترفندی برگشتم  ب شدت گیجم . دوست دارم خدا دستمو بگیره ازین خونه بکش ...

💔💔💔میفهمم چی میگی خیلی سخته برگردی خونه مدرت اونم وقنی خودشون هزادو یک‌مشکل و دغدغه دارن

فقط خوووااااههششش میکنم بچه نیار اگ رعایت نمیکنه شوهرت حتما مرتب ال دی بخور 

الان هر چی حس بدبختی دازع بچه بیاد این حست هزااار برابر میشه

در خونرو قفل کن برو خونه خواهرت و مادرت حال کن واسه خودت 

کسی ام حق نداره چیزی بهت بگه چون تو هیییییچ وظیفه ای نداری 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
اره دورن نه پذیرایی نمیکنم دیگ انچنان خودشون بلند میشن از خودشون پذیرایی میکنن 

من اولا انگار شاه پریون میخواس بیاد دسر درس کنو سالادای مختلف و پیش غذا و نمیدونم چیو چیو دیدم ماکه میریم انگار نه انگار سر چایی اوردنم خواهر شوهرام دعواشون میشد شامم عدس پلویی یا از سر تنبلی جوجه ک اونم همه کاراشو شوهرم میکرد بدون حتی یه برنج یا یه کاسه ترشی ک سر سفره بزارن دیگه نه دعوت کردم نه انچنان پذیرایی اگه خودشون اومدن ی نچع غذا درس میکنم براشون و تمام 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706