2752
2734
دقیقا عین مال من یمشت ادم نفهمن  از دوشنبه قبلی پیشم بودن تا شنبه همین هفته خستم کرده بودن انق ...

شما که قهر‌کردی باز پیام دادنت چیه میزاشتی ادم میشدن دیگه

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط بچه هامون خوبن بقیه اززیر بته به عمل اومدن

وقتی جاریم رفته بود خونه باباش مادرشوهرم میگفت مگه بچه هامو از تو جوب پیدا کردم🤦‍♀️😂😂😂😂 میخواستم بگم ن از تو سطل آشغال پیدا کردی🫤

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
مادر شوهر من ب شوهرم میگ اگ بالا سرت بودم زندگیتو مدیریت میکردم بگو اخه نکبت بتوچه زندگیش چشه برو زن ...

خوب بگو زنش نمیدادی و میدیریت اش میکردی

کلا عین یه انگل تو کارهای عروس دخالت میکنن😂

منکه مادرشوهرم رو انقدر رومخ بود کتک زدم از خونه ام انداختم بیرون 

شوهرمم گه اومد گفت جقتتون مقصر بودین😂😂😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
وقتی جاریم رفته بود خونه باباش مادرشوهرم میگفت مگه بچه هامو از تو جوب پیدا کردم🤦‍♀️😂😂😂😂 میخواست ...

🤣🤣🤣

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
خوب بگو زنش نمیدادی و میدیریت اش میکردی کلا عین یه انگل تو کارهای عروس دخالت میکنن😂 منکه مادرشوهر ...

از وقتی پسرش ازدواج کرده تازه یادش اومده بچه داشته 

بعد هنوز سر زندگیت هستی؟ 

مدیریت شوهرت منو کشت

اون اگه مدیریت بلد بود کار به اینجا نمی رسید

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

یه سری آدما انگار مریضن کلا

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

خودتو بزن به موش مردگی و برو خونه خواهرت

مثلا بگو عه امروز میخواست بیاد؟ من نمیدونستم

بعد تولدت هم دعوتشون کن و معمولی پذیرایی کن که جبران شه

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
2706