2733
2734

با مادر شوهرم تو یه اپارتمانیم  هر وقت مهمان میاد هر چند روزم که باشه ناهار و شام میفرسته خونه من خودشم میاد هم میخوره هم میبره میگه برا فردام  یا بعضی شبا که شوهرم میاد بی دعوت پا میشه میاد و تازه بعدم گله میکنه که فلان چیز هوس کرده بودم اون شب خونتون کم بود 

حالا من فردا تولدمه ، یهویی امروز گفت که خواهر شوهرم و پسرش قراره از راه دور (ترکیه هستن ) پاشن فردا شب بیان و یک ماه بمونن 😏 

ما فردا شب به خاطر تولد من خونه خواهرم دعوت بودیم اصلا انگار میخوان تولد منو خراب کنن 

بعدشم گفت من که یخچال خالیه مثل کف دست صافه گذاشتم اینا برن بعد خرید کنم 🤪 (یعنی میخواد بگه شام و ناهر خونه شماییم من وسیله ندارم غذا درست کنم )

زنگ زدم یه شوهرم گفتم بهش گفتم مادرت چرا انقدر منو مثل کلفت و آشپز ها میبینه کلی داد زدم سرش اون فقط آخرش گفت جدی نگیر حرفای مادرمون خودمون مدیریت میکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چرا مستقیم به مادرشوهرت نمیگی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

فقط میتونم بگم آفرین ب همسرت .

شوهرمنکه منک چنان کتک زد پان بخیه خورد بخاطر چی؟

اینکه جاریم اومده بود تو گوشش خونده بود که زنت خونه مادرتو ماهی یبار تمیزمیکنه 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

عجب شوهر خونسردی

جای توبودم یه چند وقت میرفتم مسافرتی جایی تا خود مادرشوهرت ازشون پذیرایی کنه

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706