2737
2739

دکتر انوشه میگفت توی بحثا سکوت کنید تا از تنش و کشیدن ب جاهای باریک جلوگیری کنید.

من همیشه ادامه  میدادم بحثو و کار میکشید ب فحش و کتک کاری.

ی مدت سکوت کردم ک عادت شده برام دیگه موقع بحث ساکت میشم،حالا انگار سواستفاده کرده از سکوتم،کوچکترین بحثی پیش میاد هر توهینی میخاد میکنه و میگه خب این ک ساکته...

درواقع بهش یادآوری میکنم که من خودمو هم شان تو نمیکنم و با آدم  بی شخصیت بحث نمیکنم اما بدتر میکنه.

غلط میکنی،از حیوون بدتری و....اینطور جمله هایی که میدونم ریشه داره توی تربیت خانواده اش هم.

حالا شما چ فکری میکنید؟امروز جوری شخصیت منو سر یه مسئله بیخود خورد کرد که تصمیم گرفتم مث خودش شم و از اون حرفا بدترو بهش بگم.

نمیدونم کار درست چیه!!!

من سکوت میکنم و اینطور شوهرم زودتر آروم میشه و بعدش که آروم شد چند ساعت بعد من شروع میکنم و جوابش رو میدم و آخر هم اون میاد معذرت خواهی 

البته اگه مقصر باشه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سکوت خوبه به شرط این که همون موقع سکوت کنی و بعدش که اوضاع اروم شد در آرامش دلخوریتو با منطق بیان کنی

کلا ساکت باشی که میشه لال بودن

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی

متاسفانه منو شوهرم برعکس شماییم 😔

من نمیتونم جلو زبونم بگیرم وقتی میبینم سکوت میکنه و جواب درست بهم نمیده حرصمو درمیاره بیشتر بد و بیراه میگم 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من که سکوت نمیکنم.دو سه جمله رو تحمل میکنم چیزی نمیگم. اما اگر کسی دست بردار نباشه و لازم باشه خودمو مثل اتشفشان میریزم بیرون.

حرف امثال انوشه رو قبول ندارم. مستقل نیستن بهشون میگن جوری حرف بزنید که زن عادت به سکوت و ظلم پذیری کنه

2706