2733
2734
عنوان

اینکه میگن توی بحث با همسر سکوت کنید؟!#سیاست_دارا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 34 پست
کسی که کتک میزنه بی عزته تازه بیغیرتم هست زن رو کتک میزنه،سکوت کنه دفعه بعد بیشتر میزنه تو سرش و باه ...

واسه مردی ک دست بزن داره 

تو دعوا قاطی میکنه و هیچی جلو دارش نیست عزت معنی نداره 

زن خودش نباید بدترش کنه ک کار به اونجا برسه و کسی صداشونو بشنوه یا مثل همسایه ما ، همسایه های دیگه بیان میانجی گری بکنن نزارن شوهر بی غیرتش کتکش بزنه 

متاسفانه ما زنها یا باید طلاق و زندگی بعد طلاق رو به جون بخریم یا سعی کنیم با این مردها بسازیم 

خدا بگم چکار کنه مرد زن آزار رو

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینکارو میکنم اما دیگه یکماه قهر میمونیم و تو این مدت سر کوچکترین چیزی باز بحث بالا میگیره،اصن خسته ...

عزیزم شوهر منم همینطور بود قهر دعوا انقد التماس میکردم بزور آشتی میکرد میپونی چیکار کردم اول اخلاق شو بشناس 

بعدش ناراحتی هات بگو بهش بگو فقط حرف بزنیم مسیله داری حرف بزنی حل میشه داد بزنی فحش بدی درست نمیشه 

وقتی ناراحت میشی کم کم بگو سکوت کن کم محلی کن ولی غذا اینا بزار دیگه گرم نگیر سرد برخورد کن بگو اینجوری میکنی من ناراحت میشم باعث میشه رابطمون سرد بشه اگه مسئله ای هست با حرف زدن حلش کنیم واقعا هم حل کن

تو میتونی ❣️
2731
وای خواهر من این کارو بکنم تو دعوا هندزفری بزارم تو گوشم میاد با همون هندزفری اعدامم می‌کنه  ب ...

دقیقا ولی گریه نکنه ضعیف دیده میشه خب هر کس باید اخلاق شوهرش دستش بیاد 

تو میتونی ❣️