2752
2734
نه من خودم هرشب باید مرغ بخورم ینی برنامم اینجوریه درماه حساب نمیکنم ک چقد میخریم ولی خب در حالت عاد ...

خوبه پس تنها نیستیم مام باید گوشت و مرغ تو سفره باشه تا بتونیم غذا بخوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ خوب مدیریت میکنی آفرین ب شما 

ممنون

درکنارش عدسی،خوراک لوبیا چیتی،کوکو سیب زمینی،سبزی،دمی گوجه ،سیب زمینی تخم مرغ ابپز میپزم هروعده گوشت نمیخوریم ،نونی هم میخوریم وگرنه نمیرسه 

2731
یک کم از عادت های غذایی تون بگین مثلا در هفته چند بار پلو خورش؟ گوشت 3 کیلو بنظر من زیاده

در هفته دو بار خورشتی داریم ۲ بار مرغ ...دو بارم غذاهایی که با گوشت چرخی درست میشه جمعه ها هم شام و نهار بیرون یا دعوت خونه پدر مادرا

خخخ ولی خب میگن گوشت بیش از حدش خوب نیس

گاهی وقتا سعی کن مثلا غذای بدون گوشت و مرغ درست کنی مث کوکو سیب زمینی یا دمی گوجه، کشک بادمجون، میرزا قاسمی تا عادت کنن مثلا بعضی روزا هفته ای دوهفته ای یکبار اینجوری درست کن

کاربر قدیمیم

فیله مرغ دوکیلو و نیم 

سینه مرغ ۶ عدد(یعنی برای ۳ تا مرغ که بشه ۶ تا )

گوشت چرخ کرده دوکیلو و نیم 

گوشت خورشتی یک کیلو و نیم 

آبگوشتی و چلو گوشتی کلا باهم یک کیلو

این دقیقا لیستی هست که امروز به همسرم دادم بخره برای ۲ ماه و نیم میشه تقریبا 

دونفرم هستیم 

♻️کارما♻️

من هفته ای سه چهار بار و اونم روزی یک وعده آشپزی میکنم و خودم خیلی گوشتخوار نیستم واسه ما زیاده 

ولی کسی که دو وعده میپزه و بچه داره لازمه واسش 

در هفته دو بار خورشتی داریم ۲ بار مرغ ...دو بارم غذاهایی که با گوشت چرخی درست میشه جمعه ها هم شام و ...

گوشت قرمز خیلی میخورین خیییلی خطره دوراز جون نقرس میگیرین

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
در هفته دو بار خورشتی داریم ۲ بار مرغ ...دو بارم غذاهایی که با گوشت چرخی درست میشه جمعه ها هم شام و ...

بنظرم خوبه پس احتمالا خوش خوراکین و حجم وعده هاتون زیاده. شام هاتون بیشتر چیه؟ سبک یا نه

2706