2733
2734
حق داری باور نکنی ولی حرفام عین واقعیته من علاقه ی بیش از حد دارم به حیوونام علی اللخصوص سگم و نمیت ...

این همه کودک کار بچه گرسنه که حسرت ی غذای گرم دارن و براشون آرزو هست که یکی ی بشقاب غذا بده دستشون اونوقت شما از غذای خودت میدی به سگ ک گربه من قبول دارم حیوانات هم حق دارن ولی اونا غذای خودشونو دارن این بچه ها هستن که از همه واجب ترن و حق زندگی دارن بازم قصدم ناراحت کردن شما نبود ولی چون گفتی خواستم بهت بگم انسان ها خیلی واجب ترن 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

زیاده .ما ماهی یه کیلو خورشتی شاید یه دونه مرغ بخوریم

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند نفرید عزیزم؟؟؟

۴ نفر البته نوزادم دوماونیمشه .وگرنه خودمون ۳ نفر غذا میخوریم

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
ای بابا مصرفتون که خیلی کمه خدایی چطور سر میکنی🙄 

تازه شوهرم غرمیزنه میگه مصرفتون بالاست  گوشت خورشتی رو ۴یا۵بسته میکنم درماه ۴.۵بار خورشت درست میکنم دوسه بارم چلومرغ .بقیه هم ماکارونی یا غذای نونی

تازه شوهرم غرمیزنه میگه مصرفتون بالاست   گوشت خورشتی رو ۴یا۵بسته میکنم درماه ۴.۵بار خورشت درست ...

چرخ کرده و ماهی چی ..؟؟والا شوهرت باید شما رو بزاره روی سرش 

چرخ کرده و ماهی چی ..؟؟والا شوهرت باید شما رو بزاره روی سرش 

چرخ کرده شوهرم خودش چون دوس نداره نمیخره.ماهی هم شاید سالی دو سه بار

قبلا گوشت ارزون تر بود گوسفندی هم میگرفتیم برای آبگوشت و اینا اما الان چندماهیه نخریدیم

حتما خیلی کم غذا هستید...خدا ب زندگیتون برکت بده 

ممنون فدات