2752
2739

بخشید این مرد هایی که خیلی ابهت داره به حدی که مرد های دیگه ازشون حساب میبرن ذاتا قدرت کاریزماتیک دارن سلطه گر و قدرت طلب و موفقیت طلب هستند ارتباط چشمی قوی با دیگرات برقرار میکنن مغرور و خشن هستن 

که بهشون  میگن مرد های زئوس تایپ تو روانشناسی 

باید چه جوری همچین مردی رو جذب کرد ؟

همیشه از ایزد یکتا خواستم که اکر قرار باشه مردی رو به عنوان شوهر نصیبم کنی یه همچین مردی رو بهم بده 

شنا خانم های متاهل هم قبل از ازدواج  اون مردی که میخاستید گیرتون اومد یا نه ؟ 

به نظرتون چه کارباید کنم و چه مدل رفتاری داشت که همچین مردی جذبم بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کراشم همینه ولی منم کمال طلبو مغرورم باهم نمیسازیم😒🤌🏻

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2740

سلام عزیزم

اول باید بررسی کنی که این افراد از چه مدل خانم ها با چه توانایی خوششون میاد و جذبش میشن و خودتو ارتقا بدی

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنید بچه ها؟

از افکار اون موقع ام خجالت میکشم

عزیزم باور کن اینجور مردا فقط از دور جذابن فیلم ملی و راه های نرفته اش رو ببین اونم مثل تو غیرتی و خشن دوست داشت  من مرد شوخ طبع که منو بخندونه بیشتر میپسندم مگه فرمانده منه اخه اون همسره نه رعیس 

فعلا قصد ازدواج ندارم😊

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره
عزیزم باور کن اینجور مردا فقط از دور جذابن فیلم ملی و راه های نرفته اش رو ببین اونم مثل تو غیرتی و خ ...

من مثل ملی و راه های نرفته نمیخام 

من یه چیزی میخام تو مایه های حشمت فردوس یا شخصیتی مثل ترامپ