2733
2734
عنوان

یعنی میشه یه روز همچین مردی به عنوان شوهر گیرم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فقط دقت کن همچین مرد ریاست طلبی ، با شما رفتار رمانتیک نداره ....بهت اجازه پیشرفت نمی‌ده 

چه ربطی. داره اخهههه والا شوهر من که همینجوریه ولی میگه من دلم می‌خواد زن من از همه بهتر باشه بالای همه باشه انفاقا خیلیم موافقه پیشرفت منه مگه مردی که توی جمع لوس بازی نکنه توی تختم باید سنگین باشه 

واقعاااا ؟؟؟ چه بد  خیلیی ناراحت شدم

😂😂😂 چ می دونم . ضمنا مردا همشون خیلی ببخشید یه تپه گوهن ‌ . فقط تلاش کن ادم سالم گیر بیاد معتاد عرق خور نباش. بقیش پیشکش

زندگی من ک اینجوریه حتی لباس خریدن. 

من مثل ملی و راه های نرفته نمیخام  من یه چیزی میخام تو مایه های حشمت فردوس یا شخصیتی مثل ترامپ

من دقیقا حرفتو میففهمم چی منطورته مردی که همه روش حساب کنن تو سختی ها ازون سوال بپرسن نه یه مرد وحشی 

من دقیقا حرفتو میففهمم چی منطورته مردی که همه روش حساب کنن تو سختی ها ازون سوال بپرسن نه یه مرد وحشی ...

دقیقا 

خب اصلا این چیز هایی که گفتی چی هست فرکانس و مدار و ؟ اینا مربوط به چیه ؟

تو خودت از چه پکیجی لستفاده کردی ؟

2706