2737
2739
عنوان

یعنی میشه یه روز همچین مردی به عنوان شوهر گیرم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 124 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مثل ملی و راه های نرفته نمیخام  من یه چیزی میخام تو مایه های حشمت فردوس یا شخصیتی مثل ترامپ

حشمت فردوس یادته چقدر سلطه گر بود اطرافیان ازش فراری بودن یادتع چه به سر نوه هاش اورد یادنه نوه دختریش رو نمیخوواست فقط پسرو میخواست ؟ تو یه زنی نباید بزاری کسی بهت دستور بده یا خوشت بیاد از این کار تو یه انسان مستقلی به نظرم بری پیش روانشناس کمکت میکنه 

واقعا ؟ تو جه کردی که جذبت شد ؟

کاریزماتیکم کلا

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
عجب 

بله

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره
2740
من مثل ملی و راه های نرفته نمیخام  من یه چیزی میخام تو مایه های حشمت فردوس یا شخصیتی مثل ترامپ

حتما پیش مشاوره برو.....چرا انقدر خود تحقیری داری گلم.....حشمت فردوش شخصیت کاملا زن ستیز داشت...زنش جرات حرف زدن نداشت....

من از مردایی که ادا بازی در میارن تو جمع سنگین نیستن و بچه آن چاق کسی که پاهاش چاق باشه مخصوصا آدمای ک.کلک تنبل بی نظم بی کلاس خوشم نمیومد دلم یکی‌ میخواست که آدم حسابی باشه بشه روش حساب کرد و صبر کردم و مث همون کخ میخواستم پیدا شد برام البته یکم رو خودتم کار کن که جذبش کنی چون اگه فرکانستون یکی نباشه جذب هم نمیشین فرکانستون ببر بالا مدارت عوض شه

2706