2737
2739

سلام ما الان چند ساله دوستیم اومدن خواستگاری فقط دو جلسه فعلا پدرش نیومدن قراره بعد ی هفته بیان. فعلا هیچی نامشخص نیس نمیدونم پدرم اجازه بده ازدواج کنیم یا ن بهم گفت بریم محضر وقت بگیریم منم گفتن: 

اون : خانومی فردا بعدظهر حاضر میشی میریم واسه محضر اوکی کردن سوم خرداد ماه بخوایم باید زود بگیریم البته تا الان نگرفته باشن

من : فداتشم عزیزم 🥹 میدونم ذوق داری مهران منم همینطور خیلی دوست دارم ۳ /۳ باشه😍😘 ولی مهران هنوز خواستگاری صورت نگرفته بزرگترا باهم صحبت نکردن نمیشه بدون مشورت  خونواده ها بریم وقت بگیرم ☹️ خونواده ها اجازه دادن همه چیز تموم شد میریم وقت میگیریم.

اون :آره باشه‌ عزیزم

من : عزیزم جایی مد نظرته؟ باز فردا بریم ی سری جاهایی ک نرفتیم ببینیم

اون : نیازی نیست تاریخ مهمه وگرنه محضر زیاده.

اینم بگم من بهش گفته بودم دوست دارم ۳ /۳ عقد کنیم ولی خونوادش فعلا پیگیر نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشبحالت😞گفته و اومدن 

من هنوز نیومدن قصدم ۳.۳ هس😂😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
بابات یعنی تو رو به همین راحتی میده به کسی.  ۳/۳کمتر از یک ماه دیگس قبول می‌کنه؟  بزار خ ...

اونا اینجور میدونن.حتی خونوادش پیگیر نیستن مثلا زنگ بزنن اینا فقط پسره بهم خبر میده همش مامانش ی بار زنگ زده.

بابام خیلی مهربونه و سادس متاسفانه اونا اینجور برداشت کردن

2740
مهران اینا باید اخر هفته شما رو دعوت کنن خونشون ،بعدم پدرتون نظر قطعی رو بده و ایشالا ۳/۳عقد کنید&nb ...

همون اصلا خبری از خونوادش نیس ابجیش شماره منو داره اصلا نشده بهم زنگ یا اس بده .مامانم میگه خواستگاری اینجور نمیشه ها خونواده ها میرن میان اینا جتی ی زنگ هم نمیزنن

اونا اینجور میدونن.حتی خونوادش پیگیر نیستن مثلا زنگ بزنن اینا فقط پسره بهم خبر میده همش مامانش ی بار ...

به نظرم خودتو کوچیک نکن 

نزار از خودتو خونوادت سواستفاده کننن 

چند وقت نامزد باشید بعد تاریخ ۰۳/۰۴/۰۵ عقد کنید.اینجوری فقط بخاطر ۳/۳ ممکنه زندگیتون ب مشکل بخوره.بز ...

این ناربخم خوبع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
همون اصلا خبری از خونوادش نیس ابجیش شماره منو داره اصلا نشده بهم زنگ یا اس بده .مامانم میگه خواستگار ...

البته منم زنگ نزدم به زن داداشمم تا بعد عقدشون 

اما مامانمم پسر اولش بود کم تجربه بود ،شایدم اینطوری باشن

الهی عزیزم انشالله واسه شماهم ب زودی میاد

ارع میان  دوس داشتم ۳.۳.۳ بشه ک البته اگ بیان میشه 

چند وقت نامزد باشید بعد تاریخ ۰۳/۰۴/۰۵ عقد کنید.اینجوری فقط بخاطر ۳/۳ ممکنه زندگیتون ب مشکل بخوره.بز ...

همون من اصلا عجله ندارم ایشون خودش غله داره ولی خونوادش اصلا پیگیر نیستن حس میکنم راضی نیستن

2706