2752
2734
عنوان

باردارم ی سوال دارم ازتون

158 بازدید | 17 پست

غربالگری کی برم؟؟؟؟من ۷ اسفند اولین روز اخرین پریودیمه ولی لقاحم ۱۸ اسفند بوده رفتم پیش متخصص بدون اینکه تاریخ پریودیمو بپرسه ب گفته دکتر الان ۹ هفته و ۳ روز بارداریمه ولی با تاریخ پریودیم ک حساب میکنم درست ۱۱ هفته کاملم من الان موندم با حساب دکتر برم غربالگری یا با حساب پریودیم . البته اینم بگم من میخام ۱۲ هفته برم غربالگری الان کی باید برم میشه حساب کنید 

دکترت مگه تاریخ بهت نداده؟ 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکترم سونو کرد گف امروز باید۹ هفته و ۳ روزم ولی با تاریخ پریودم جور در نمیاد

برا منم جور درنمیاد ولی سونو دقیقه

غربالگری هم ۱۲ هفته باید بری

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
دکترم سونو کرد گف امروز باید۹ هفته و ۳ روزم ولی با تاریخ پریودم جور در نمیاد

باتاریخ سونوبروجلو 

واسه اطمینان دوباره ازدکتربپرس 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

هرچی باشه با پریودت حساب میشه

و سونگرافی ها خودشون میگن چند هفته ای

تشکیل قلب رو بنابه حساب خودشون چند هفته بهت گفتن؟

از اون حساب کن ببین چند هفته ای

قدر داشته هامون رو بدونیم چراکه خیلی زود دیر میشه
رفتم 

براساس اون فک کنم باید بری من آخرین پریودی ۲۷ اسفند بوده فردا واسه سونو قلب میرم ۱۷/۳ هم واسه غربالگری

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
سونو قلب رفتی؟براساس همون هفته ای ک سونو گفت پیش برو

پیش متخصص ک رفتم با سونو نگاه کرد گف الان باید ۹ هفته و سه روز باشم ولی چند روزه ک بیمارستان بستری بودم اونجا هم سونوگرافی کردن گفتن الان باید ۱۱ هفتم باشه یعنی سونوگرافی بیمارستان تاریخ پریودیم بود ولی سونوگرافی دکترم با تاریخ لقاحم درست بود الان کدوم درسته

پیش متخصص ک رفتم با سونو نگاه کرد گف الان باید ۹ هفته و سه روز باشم ولی چند روزه ک بیمارستان بستری ب ...

سونوگرافی متخصص همون لقاح درسته دیگه

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
باتاریخ سونوبروجلو  واسه اطمینان دوباره ازدکتربپرس

یبار بیمارستان سونو کردم چند بارم دکترم سونو کرده دکترم با تاریخ لقاحم درست درمیاد ولی بیمارستان با تاریخ پریودیم 

2706