2752
2734
عنوان

اسکوات چقد رو باسن تاثیر داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 69 پست
اسی گرم نکنیم چی میشه

اسکوات تاثیری نمیکنه

و زانوت هم درد میگیره

ضربان قلبت نامنطم میشه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سفتم میکنه من یکم شل شده اومده پایین ولی۲۶ سالمه😊

اره سفت میشی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

من الان بچه کویچک دارن باشکاه نمیرم قبلش چندین سال حرفه ایی ورزش میکردم یمدتم مربی بودم البته توی یه باشکاه خلوت نهایتا ۱۵نفر میومدن اونم چون مربیمون یکی دوماه نبود پسرش عمل قلب داشت پسرش من بجاش بودم.بعد باشگاهمو عوض کردم یه مربی فوق حرفه ایی داشت کللللا فرم بدنم ازین رو به اون رو شد چندین سال هم پیش ایشون بودم دیکه باردار شدم ولی باسنم خودش خوشفرمه عرووووسک شده بود هرکی میومد باشگاه از من میپرسید چکار کنمو..اندامم از مربیمونم بهتر بود خخ

یاد یکی دوستام افتادم دوست پسرش مربی باشگاه بود خودش براش برنامه مینوشت 4 تا ست 15 تایی اسکوات داشت ...

اکس منم مربی بود هیچ وقت روم نشد برنامه ازش قبول کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
من الان بچه کویچک دارن باشکاه نمیرم قبلش چندین سال حرفه ایی ورزش میکردم یمدتم مربی بودم البته توی یه ...

مربیت ک حرفه ایی بود پیچ ندارن؟ 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
مرد قلمبه ندیدی مگه جونم😁😁

یه پسری بغل خونمون مغازه داشت اینقدددد خوشگل بود بعد باسنش از صورتشم قشنگتر بود  منو خواهرم اسمشو گذاشته بودین قمبل قشنگ ، هر وقت میدیمش میگفتم عجب باسنی داره لعنتی  

من الان بچه کویچک دارن باشکاه نمیرم قبلش چندین سال حرفه ایی ورزش میکردم یمدتم مربی بودم البته توی یه ...

وای حرکاتای ورزشیت چیا بودن

یه پسری بغل خونمون مغازه داشت اینقدددد خوشگل بود بعد باسنش از صورتشم قشنگتر بود   منو خواهرم ا ...

وااایییییی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706