2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهر زنهای دیگه رو که میبینم عقده میشه برام  که اینقدر ناز زنهاشونو‌میکشن ولی من باید ناز شوهرمو بکشم اصلا ناز کردن حق زنه نه مرد ولی واسه من شوهرم فرق می‌کنه انگار این زنها من مرد.   کاش حداقل دعوا میشد میگفتم اره به خاطر دعوا قهره ولی به خدا همش الکی قهره خسته شدم دیگه

خدا نکنه گلم این حرفها خوب نیست نگو. شاید زناشو... ی میخواد امتحان کردی؟

عزیزم وقتایی بوده که ببخشید شب رابطه داشتیم صبح پاشده بیخود ولی جهت قهره اصلا قیافه من تو اون لحظه😳  باور کن به بهترین شکل ممکن نیازهاشو  برطرف کردم ولی این تازه یه ساعت نشده قهره با اینکه اون موقع خیلی ساده وسوخی می‌کنه ولی بعد اون خیلی عجیب میشه 

بیچاره ما زنا هرکاری میکنیم که این عنترا از ما راضی باشند  اونوقت ذره ای به فکر نیازهای عاطفی وحسمانی ما نیستند بعدش هم زنها روبه نق نقو بودن وقرفرو بودن محکوم میکنن چرا باید اینقدر دنبال این انترا بدویم 

2740
چطور مگه خواهر 

دقیقا چیزایی که تعریف کردی ،تو عین منی و شوهرتم عین شوهرمن،،اوایل ازدواج اصن این رفتارا واس من عجیب بود ،خیلی اذیت بودم چون تو شهر غریب،دور از خانواده ،تیکه تعنه های مادرشوهرپدرشوهرم،،ولی انقدر رو خودم کار کردم که بیخیالی رو‌خوب یاد گرفتم،البته وجود پسرم بی تاثیر نبود

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
دقیقا چیزایی که تعریف کردی ،تو عین منی و شوهرتم عین شوهرمن،،اوایل ازدواج اصن این رفتارا واس من عجیب ...

چی بگم خواهر حتی زنگ هم میزنم کار واجبی پیش بیاد جواب نمیده پیامم بدم  چیزی نمیگه 

دقیقا چیزایی که تعریف کردی ،تو عین منی و شوهرتم عین شوهرمن،،اوایل ازدواج اصن این رفتارا واس من عجیب ...

کاش میشد خدا واسه چند لحظه می‌گفت کات کنین مثل توفیلما اونوقت از اول شروع میکردم  یعنی اصلا شوهر نمی‌کردم😔

کاش میشد خدا واسه چند لحظه می‌گفت کات کنین مثل توفیلما اونوقت از اول شروع میکردم  یعنی اصلا شوه ...

الهی بگردم

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706