2752
2734
من یبار دیگه اینجا گفتم به دوستان به شما هم میگم خیلی خودتو اذیت نکن پس انداز خوبه ولی بخوای عذاب بک ...

عزیز من این پس انداز خودم هست .و شوهرم نمیدونه

باید کمتر پس انداز کنم اینجوری مشکلات رفع میشه .من چون خانه دارم بدم میاد بگم حالا دلم اینو میخواد یا اونو میخواد پول دستم باشه راحترم .من فقط پول خرج خونه دستمه .بقیه حقوق دست خودشه اون اهداف مالی دنبال می‌کنه من واسه خودم پیش میرم .

عزیز من پول توجیبی هم میگیرم جدا .من کلا هر ماه متوسط سه تومان پس انداز میکردم به نظرم زیاده میرم روی دو تومنی پس انداز ببینم چی میشه اگه دیدم بازم سوال و پیچ کرد دیگه اصلا پس انداز نمیکنم همون پول تو جیبی خودم پس انداز میکنم .ممنون از دوستان مجازیم که به فکرم بودید و پست گذاشتید .خدا به همتون خیر بده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان من تجربه خرید آنلاین طلارو میخوام باهاتون ب اشتراک‌ بزارم ک چجوری با پول خورد طلا جمع کردم ...

ممنون عزیزم

چه عجب یکی اطلاعات تازه و جدیدی راجع به خرید طلا نوشت.

به درد من که خیلی خورد.

دوستم به نظرت کار با کدوم اپلیکیشن راحت تر بود؟؟؟ و قیمتاش مناسب تر؟؟؟ حقانی رو قبول ندارم چون ۹۰درصد اوقات قیمتاش بالاتر از جاهای دیگست. از نبی گلد چندباری خریدم راضی بودم.

نظر شما با توجه به تجربتون چیه؟؟؟

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید خیلی سردرگمم تاجایی که یادمه همیشه در حد معقول خرج کردیم تازه ب ...

عزیزدلم شما که زحمت کشیدی این همه لیست مخارج رو نوشتی، یک بار هم از اول تا آخر با دقت بخونشون

یه خودکار قرمز دستت بگیر، ببین تو شرایطی که ‌شما طی دو ماه فقط 10 تومن ورودی داشتی، کدوماش کاملا غیر ضروری و قابل چشم پوشی بوده، دورش خط بکش❌

حالا یه خودکار آبی دستت بگیر، اونایی که نیاز اساسیتون بوده رو خط آبی بکش ✅

اینجوری خودت متوجه اشکال کارت میشی، چون دیگران نمیتونن تشخیص بدن کدوم خرج برای خانوار شما ضروری هست یا نیست ♥️

چون کاملا شخصیه، مثلا من اگر ورودیم، طی دوماه اینقدر بود، قطعا برای دخترم تولد نمیگرفتم (ماه پیش تولد دخترم بود، هرجور حساب کتاب کردم دیدم تا تیر ماه چک سنگین داریم، باش صحبت کردم قانع شد امسال فقط شام موردعلاقشو باهم درست کنیم، کادو بخره و کیک سفارش بدم براش چون خودم وقت نمیکنم درست کنم 😍

حالا میام گزارششو میدم بعدا که چکار کردم بش خوش بگذره و راضی باشه🤗😁) 

یا تو این شرایط روزی 100 قهوه خیلی زیاده ❌

میتونستی یه موکاپات بگیری و هر روز تو خونه قهوه درست کنید، من چون همسر خودمم زیاد قهوه میخوره با این روش هزینشو خیلی کم کردم

خوب گزارش این دو روز هم بدم 🌹

دیروز میخواستم خورشت بادمجون درست کنم ،اما فقط سه تا بادجون تو یخچال مونده بود که کم بودن

کنارش چنتا سیب زمینی تو هواپز سرخ کردم ، نصف خورش قیمه شد، نصف خورش بادجون 😋

چون امروز بیرون کار داشتم و میدونستم وقتی برسم خونه توان غذا درست کردن ندارم، یه مقدار خورشت بیشتر گذاشتم، که موقع ناهار برنج تازه درست میکنم و سیب زمینی تازه سرخ میکنم 🍚🍠

دیروز برای عصرونه آب طالبی درست کردم که عموی همسرم زنگ زدن میان خونمون، خوب اندازه خودمون بود نهایتا دو لیوان بیشتر ، میوه هم داشتم اما دو تا شلیل دو تا هلو سه تا موز یه پیش دستی گوجه سبز که نمیشد تو ظرف بچینم  😁

زود رفتم نیم کیلو بستنی تازه خریدم مخلوط کردم با آب طالبی، هم حجمش بیشتر ‌شد هم خنک و مزش هم دلچسب شد 🍹🧋🥰

خرج دیروزمون شد فقط 50 بستنی ✅☺️

امروز صبح رفتم خرید، حدود 500 تومن میوه و تره بار شد، 120 شیر و ماست، 200 دارو و مرطوب کننده برای دخترم، 210 هم تخم مرغ و پنیر پیتزا که جمعا حدود یک تومن شدن 🌹

باید چند روز بدون خرج باشم این هفته 😊

راستی صبح که رفته بودم داروخانه شلوغ بود، حدود 20 دقیقه معطل شدم، وقتی برگشتم دیدم در ماشینم بازِ، پنل ظبط  رو برده بودن 🥺 هم ترسیدم هم ناراحت شدم 

اما خدارو شکر که بدتر از این نشد ♥️

اما من حدود یک ماهه که همسرمو هر چند روزی، چند ساعت میبینم فقط، یا ماموریته یا سر پروژه کاریشون

دیشب که خونه بود دیدم چقدررر پوست صورتش از آفتاب و گرما سوخته و سیاه شده، چند جای صورتش بر اثر آفتاب سوختگی قرمز و زخم ‌شده

حتی وقت نمیکنه آرایشگاه بره، موهاش و ریشاش بلند شدن، دستاش همش پر از زخم و زبر شدن

واقعا حق نیست یکی از جون برای زندگیش تلاش کنه یکی اینجوری دسترنجشو ورداره ببره 😔

ببخشید دلم پر بود 💔

خوش روزی و سلامت باشید ♥️

عزیزم میلی گلد معتبره؟  طلارو چند روزه میفرسته؟

طلا نمیفرستن

طلای آب شده میخرید

اگه بخواین تحویل بگیرین درخواست میدین در قالب شمش طلا فکر کنم و با وزنهای مشخص (مثلا حداقل شمش به نظرم 5 گرم اینطورا است مطمئن نیستم ولی بخواین شمش تحویل بگیرین یه کارمزد دیگری میگیرن)

من راستش با نگهداری طلا از جهت دزد راحت نیستم

طلای زینتی هم کمی دارم و خیلی مصرفی ندارم

میلی گلد میخرم چون اولا میشه با پول خیلی کم در حد 20 هزار تومن طلا خرید

دوما پشتوانه طلایی که میخرم ازش، خودشون طلای آبشده دارن (مجوزها رو که چک کردم از نظر من معتبر بودن در بازار بزرگ تهران هست شرکتشون)

اطلاعات و مجوزها رو لطفا در سایت خودشون ببینین

و دیگه اینکه من فکر کنم یه ماهی بیشتر نیست شروع کردم به خرید و هنوز در حد 1 گرم خریدم و خب تا اینجا راضی بودم و انشالله همینو ادامه میدم

کلا مدل سرمایه گذاری به ریسک آدمها بستگی داره

بنده خدایی رو میشناسم میگم سرمایه گذاری فقط سند زمین یا خونه که شب بذاری زیر بالشتت! بقیه اش شوخیه!

یکی دیگه میگه سرمایه فقط طلا که بندازی به دست و گردنت و کیفشو ببری

یکی هم هست مثه من که برای سرمایه یا سکه از بورس میخره یا مثلا از میلی گلد طلا میگیره

یکی هم هست میگه نه اینا چیه فقط ارز دیجیتال!

اینکه چه روشی برای ما بهتره مستقیما به میزان ریسک پذیری و نوع نگاهمون بستگی داره

ببخشید طولانی شد

نه عزیزم به دید یه ساله هم فایده نداره کلا برای دو الی سه سال بعد باید روش حساب باز کنی.می گم خیلیا ...

سلام ندا جان من پستای قبلی شما رو خوندم واقعا دلت با طلا نیست بزار تو حساب سود روز شمار کارتو بشکن،و رمز دومم غیر فعال کن، راحت و بدون ریسک

خدایا شکرت که زندگی شادی دارم😍
طلا نمیفرستن طلای آب شده میخرید اگه بخواین تحویل بگیرین درخواست میدین در قالب شمش طلا فکر کنم و با ...

اهان یعنی طلارو میخریم فقط امکان واریز مبلغ دارن یجورایی شبیه سهم های بورس درسته؟

ممنون عزیزم از توضیحات کاملتون♥️

اهان یعنی طلارو میخریم فقط امکان واریز مبلغ دارن یجورایی شبیه سهم های بورس درسته؟ ممنون عزیزم از تو ...

آره عزیزم، حساب رو شارژ میکنیم (کارمزد واریز هزار تومنه برای هر مبلغی) بعد هر چقدر با اون پول میشه، طلا میخریم.

فرقش با سهام بورس اینه پشتوانه این طلای آبشده ای که خودشون میخرن

توی مجوزها و اون توضیحات سایتشون ببینین، کامل توضیح دادن مدل کار چطوره

تعهد میدن به ازای هر گرمی که ما میخریم، در خزانه شون اونا هم طلا آب شده بخرن

بنابراین مثه بعضی از سهمهای بورسی که یه ورق کاغذه و گاهی پشتوانه محکم نداره نیست.

یه جورایی شبیه سکه بورسی است. سکه بورس هم شما که میخرید، در خزانه بانک سکه موجوده

اینا هم همینه با این تفاوت که به جای سکه، شمش طلا دارن

و دیگه اینکه من الان خودم برم طلای آبشده بخرم اجرت2 یا 3 درصد یا حتی تا 7 درصد هم هست و موقع فروش هم پایین تر از تابلو میخرن

اینجا نیم درصد وقت خرید / نیم درصد وقت فروش

کلا 1 درصد اجرت میدم

سلام عزیز دلم ❤️ ببخش فدات شم ندیدم ...اونطور مواقع گفتم که دوباره یاد آوری کنین  باریکلا ب ...

وااااای چقد خوشحال شدم جواب دادین معصومه جون😍😍😍

واقعا لذت بردم از پیامتون خوشحالم واسه دختراتون که همچین مادری دارن ❤ سایه اتون مستدام باشه عزیزم🌺

نه همسرم خودش میده از اولم میگفت ۳۰٪ حقوقم مال توئه میخوای هرکار باهاش بکنی آزادی....

البته حقوق خودمم پرسیده ولی من گفتم ۳ تومنه حقوقم. نمیدونم کار خوبی کردم نگفتم بهش یا کارم زشته ازش پنهان کردم .... چون همسرم هیچی ازم پنهان نمیکنه

اره حتما همینکارو میکنم تاالانم فقط ضروریهارو گرفتم و واسم مهم نیس بقیه چی میگن چون حرف مردم همیشه هس متاسفانه

معصومه جان منم میگم پول هست ولی شوهرم اصرار نه دقیق بگو چند توی حساب داری . بارها هم بهش گفتم من اصل ...

خب آخه این پس اندازی که همش سوال و جواب و ناراحتی باشه چه فایده ای داره؟

شما هرچقدر هم بگی گرونیه، شوهرت متوجه هست شوهرت توی همین جامعه هست. میدونه گوجه و سبزی کیلویی چنده میدونه پنیر و ماست چنده؛ و از همه مهمتر میبینه که مصرفتون چقدره در ماه... مشخصه که اگه بگین ۴ تومن خرج شده اون با چشم میتونه متوجه بشه که ۳ تومن شده ...

معلومه واسش سواله که بقیه پول چی شده و میپرسه...

الکی شک و بدبینی رو وارد زندگیتون میکنین بخاطر پس انداز...

حتما که نباید از خرج خونه اینطوری پس انداز کنین... هر از گاهی بگین فلان طلا رو بخریم. پول واسه آرایشگاه و لباس بیشتر میخوام و ...   از همون پس انداز کنین.

ممنون عزیزم چه عجب یکی اطلاعات تازه و جدیدی راجع به خرید طلا نوشت. به درد من که خیلی خورد. دوستم ...

عزیزم برای پولای کم طلاسی و میلی گلد پیشنهاد میکنم  ک طلاسی کمترین مقداری ک میتونی بخری از صد هزار و میلی از سی هزار و خورده ای ولی چون دو بار قبلا خرید و فروش داشتم تو طلاسی و مشکلی نداشتم باهاش راحتترم ولی میلی گلد هم حتما امتحان میکنم دوتاشون هم برنامه دارن هم مجوز و ...

معصومه جان منم میگم پول هست ولی شوهرم اصرار نه دقیق بگو چند توی حساب داری . بارها هم بهش گفتم من اصل ...

عزیزم من جای تو باشم مدیریت و میدم بهش و میگم اگر فکر میکنی خیلی خوشبحاله منه ک با دو دوتا چهارتا کردن بخام خرج و مخارجو مدیریت کنم پس از این ب بعد این خوشحالی و نصیب خودت کن من اشتباه میکردم ک میخاستم با مدیریت خوب ی نقشی تو پیشرفت زندگی مون داشته باشم ....اونم ن با قهر و دعوا خیلی اروم و بامتانت بگو بهش پولیم ازش قبول نکن حداقل تا یکماه بزار خودش بخره و حساب کتاب کنه مطمئن باش با اون ۹ تومن بزور تا ۲۵ روز برسونه مردااااا تو جزئیات خیلی ضفیفن هرکاریم کنه نمیتونه

بجاش این ماهو ی استراحت ب خودت بده وهرچی عشقت کشید بگو بخره....

و نتیجه یا باز مدیریت و میده دستت و باناز و ادا قبول میکنی🤭😁

یا نمیده و خودش علاوه بر کارهای دیگه درگیر این مسئله م میشه و چه بهتررررر ذهنت ارومتره ومجبور نیستی بخاطر لطف و پس اندازی ک میکنی هرروز اعصابت خورد چشمات اشکی شه 

و جواب پس بدی  

این کاریه از نظر من درسته عزیزم ولی باز باتوجه ب اخلاقیات شوهرت پیش برو انشالله ک ارامش و سلامتی عضو همیشگیه خونه و کاشانتون♥️

2706