2737
2734

من شوهر شر میخام ک یکی بهم تیکه انداخت بگم الان شوهرم میاد جرت میده با افتخار تو یه دقیقه ببینم شوهرم جرش میده🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
من شوهر شر میخام ک یکی بهم تیکه انداخت بگم الان شوهرم میاد جرت میده با افتخار تو یه دقیقه ببینم شوهر ...

فکر میکنی،عواقب شر بودن،دادگاه پاسگاه رفتن عا میاد جلو چشمت اصن بیخیال میشی

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام بیایین بهم راهکار بدین با این شوهر قهرقهرو چجوری رفتار کنم به خدا با اینکه هیچ گناهی هم نکردم الکی خود به خود قهر می‌کنه خسته شدم دو روز درمیان یک روز درمیان  قهر ه. عین یه دختر    خسته شدم دیگه اه

2742

شوهر منم هست. هنوزم بعد دوازده سال درست نشده این بشر

قهرای طولانی هم داریم. ماه تا ماااه

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج

کسی که قهر میکنه یعنی بلد نیست مشکلشو با حرف زدن حل کنه .

به نطر من وقتی میخواد قهر کنه اجازه نده و بگو همین الان باید این مشکل با حرف زدن و راه کار حل بشه و طولانی نشه .

و حق قهر کردن نداری مشکل الان باید حل بشه

فکر میکنی،عواقب شر بودن،دادگاه پاسگاه رفتن عا میاد جلو چشمت اصن بیخیال میشی

😂😂 بابا من از این شانسا ندارم یکی میاد باید پوشکشم عوض کنم😂🤣 رویامو گفتم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740

شوهرمن خیلی قهرمیکنه متاسفانه،ولی خب از یه جایی به بعد دیگه واسم مهم نبوده،انقدر دغدغه دارم که قهر شوهرم سر موضوعات الکی اصن به چشمم نمیاد

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
سعی کن عزیزم زیاد قهر نکنین با صحبت منطقی و اروم مسائل رو حل کنید. قهر سردی میاره که خوب نیست برای ز ...

آخه وقتی نمیخاد حرف بزنه چطوری باهاش حرف بزنم  عین این زنای لوس وافاده ای میمونه حالم به هم خورد اه

😂😂 بابا من از این شانسا ندارم یکی میاد باید پوشکشم عوض کنم😂🤣 رویامو گفتم

انشالا یه همسر مهربان،باوقار،خوش اخلاق نصیبت میشه عزیزم

خوب بشینین مثل دوتا ادم بالغ حرفتون رو بزنید چرا قهر؟

خوب منم دقیقا همینو بهش گفتم ولی جوابمو نامیده   خوب منم غرور دارم دیگه منت کشی هم تا یک جایی   باور کنین اون روز باهاش حرف زدم رفتم  بهم گفت برو دیگه آه دست از سرم وردار  منم با خودم گفتم حتما یه مشکلی داره ولی بعدش دیدم اون که با همه میگه می‌خنده فقط با من لجه 

خوب بشینین مثل دوتا ادم بالغ حرفتون رو بزنید چرا قهر؟

خب اون قهر میکنه. اوایل همش ب پرو پاش میپیچیدم آشتی کنه. انقدر پسم میزد... دیگه وقتی از قهر خسته میشد تمام تقصیرا مینداخت گردن من و اشتی میکردیم.

الان منم مث خودش نمیرم جلو و قهرامون خیلی طولانی شده

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
آخه وقتی نمیخاد حرف بزنه چطوری باهاش حرف بزنم  عین این زنای لوس وافاده ای میمونه حالم به هم خور ...

خوب خودت بشین اروم سر اون موضوع منطقی حرفتو بزن

سلامتی و خوشبختی دخترم
2706