2752
2734
خوب منم دقیقا همینو بهش گفتم ولی جوابمو نامیده   خوب منم غرور دارم دیگه منت کشی هم تا یک ج ...

خوب اخر قهر همین میشه اصلا نباید کارتون به قهر بکشه گلم

سلامتی و خوشبختی دخترم

همش خونه پر از انرژی منفی شده  نمی‌دونم شاید  به قول مادرم زیادی دم دستش هستم ازم دلزده شده یا  اینکه دیگه دوستم نداره  دلم میخواد گریه کنم دیگه خسته شدم.   چون هربار که قهره انرژی منفی میده 😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اون قهر میکنه. اوایل همش ب پرو پاش میپیچیدم آشتی کنه. انقدر پسم میزد... دیگه وقتی از قهر خسته میش ...

عزیزم این قهر کردن های کوچیک رفته رفته به عادت تبدیل شده و کشیده بلند مدت و این باعث سردی رابطه عاطفی و زناشویی میشه خدایی نکرده میکشه جاهای بد یک خانم با سیاست بعد حرف و بحث همون لحظه تموم میکنه و نمیزاره قهر بوجود بیاد صحبت رو عوض کن یا شوخی بکن و... تا اصلا قهری بینتون ایجاد نشه

سلامتی و خوشبختی دخترم
انشالا یه همسر مهربان،باوقار،خوش اخلاق نصیبت میشه عزیزم

فداتشسسم ممنون

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
گلم متوجه حرفات نشدم میشه بیشتر توضیح بدی

گلم بجای اینکه بعد یه مدت بری منت کشی و خودتو کوچیک کنی. از اول بحث زود عصبی نشو اروم جواب بده و حرفهات منطقی باشه ببخشید اینطور میگم از روی احساس و توهین حرفی نزن اصلا حرف منطقی پیش همه خریدار داره بعد اینکه حرفهات رو گفتی بصورت آروم برو چایی بیار باهم بخورین یا میوه بیار پوست بکن باهم بخورین طوری رفتار کن انگار هیچ بحثی نشده تا اصلا قهری بینتون نباشه

سلامتی و خوشبختی دخترم
گلم بجای اینکه بعد یه مدت بری منت کشی و خودتو کوچیک کنی. از اول بحث زود عصبی نشو اروم جواب بده و حرف ...

آخه عزیزم مشکل اینه که اصلا بحثی به وجود نمیاد که بخوام عصبی بشم یا توهین کنم  کلا با خودش درگیره یه جورایی دمدمی مزاجه  

آخه عزیزم مشکل اینه که اصلا بحثی به وجود نمیاد که بخوام عصبی بشم یا توهین کنم  کلا با خودش درگی ...

از اون گذشته من همیشه اگر بحثی هم پیش بیاد حتی اگه حق با من هم باشه کوتاه میام و کارایی که گفتی رومیکتم مثل چای ومیوه واین چیزا کلا شوهرم خیلی پروعه

به خدا هیچ زنی بچمثل من نیست هر بدی تا حالا بهم کرد بخشیدمش کوتاه اومدم هر موضوعی باشه باهاش منطقی حرف میزنم ولی اون مثل بیشعورها رفتار می‌کنه هرچقدر با منطقتر باهاش حرف بزنم همونقدر بیشعورتر میشه  به قرآن نمی‌دونم  چه مرگشه

اسی تو منی یا من توام،من دیگه رد دادم برام مهم نیس

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
خوب حتما خواسته ای داره اینو پیدا کن

اگه قرار بود کارآگاه بازی دربیارم که دیگه میرفتم کارآگاه میشدم من به امید اینکه  یه مرد بالا سرم باشه دوستم داشته باشم پدر مادرم و رها کردم اومدم با این زندگی کنم نیومدم که کشفش کنم. 😔😔

2706