2733
2734
عنوان

نوزادم ۸ ماهشه تخم مرغ نمیخوره

58 بازدید | 10 پست

سلام وقتتون بخیر دوستان کمکم کنید دخترم هشت ماهش هست هرکاری میکنم تخم مرغ نمیخوره چیکار کنم ؟

با ماست دادم با شیره دادم با شوید سرخ کردم آبپز کردم از صافی رد کردم و و و و...... کمکم کنید اگر کسی عین من بوده راهکاری بدید بهم تخم مرغ خیلی ضروری هست نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با موز بده

من چون پسرم طعم موز دوست داره فرنی و حریره بادوم و تخم مرغ از همون اول با موز دادم چون نمیخورد  حتی الان ک ۱۳ ماهشه همچنان با موز میخوره

ترکیب جالبی نیست ولی چاره ای نیست دیگه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2731

پنکیک

فرنچ تست

الویه

کوکو

کتلت

نیمرو

همه‌شون تخم مرغ دارن

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
2740
دندون ندارن آخه هنوز 

لثه که داره

بخوای منتطر دندون بمونی تا ۳،۴ سالگی باید صبر کنی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.