2752
2734
عنوان

معاینه بکارت درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4532 بازدید | 163 پست
چه قانون مسخره ای! غیراخلاقیه  سازمان بهداشت جهانی هم ممنوع کرده همچین کاری رو، حتی برای کسایی ...

حتی میگن نمیشه تشخیص داد رابطه رو 

به هر حال همه چی شنبه مشخص میشه 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه قانون مسخره ای! غیراخلاقیه  سازمان بهداشت جهانی هم ممنوع کرده همچین کاری رو، حتی برای کسایی ...

تعجب میکنم از این حرفا ....نمیدونم شاید من مفهوم حرفاتونو نمیفهمم از نظر من خیلی خیلی مهمه خیلی

حس میکنم میکشن دهانه رو این برام درداوره 

چرا طلاق؟ تو عقد بودید پس حتمن رابطه نداشتید؟ 

من قبل عقدم مادرشوهرم به شوهرم گفته بود بره برای معاینه ببینبم دختره یا نه، کاش منه احمق همونجا ردشون میکردم و از طرز تفکرشون میفهمیدم چه جنس خانواده این😭

من رفتم برگه رو هم نشونشون دادم 

اما بخاطر همین مادرشوهر کثیف بدذات دارم طلاق میگیرم خداهمشونو لعنت کنه

نفر بعدی درکار نیس صرفا میخوام شناسنامه ام خط خطی نباشه

عذرمیخوام ولی توتاپیکای قبلیتون گفتین باکره نیستین:)

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر
بنظرم نرو معاینه خب تو به نفربعدیت میخوای دورغ بگی  اگر قرار بدونه پس دلیلی ندارع بخوای اسمی ا ...

ربطی بع دورغ اینا نداره نبود اون اسم بهتره چون اسمش یاد آور خاطرات بد هست هر وقت ببینه یادش میفته وقتی میشه حذف کرد حذف کردن بهتره 

تو رو خدا واسه سلامتی مادرم دعا کنید به دعاتون نیاز داره 😘😘😘هر کسی دعا کرد خدا عزیز هاشو براش نگه داره 
گآهی اوقات گواهیش تو دادگاه لازمه

خب این اشتباهه، این گواهی علمی نیست اصلا

چه دلیلی داره، میدونید چقدر اشتباهه کسی که بهش تج.اوز شده رو معاینه بکارت کنن؟ برای اون فرد زجرآوره!

عذرمیخوام ولی توتاپیکای قبلیتون گفتین باکره نیستین:)

نه نیستم ولی باید ببینم میتونم پاک کنم اسمشو یا نه دارم تلاش میکنم اسمشو پاک کنم 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
بله حتی علمی هم نیست 

کی میگه علمی نیست عزیزم؟؟؟اسمش هایمن هست حالا اسمش فرق داشته باشه چیزی عوض میشه؟بعدشم اصلا نباشه از دهانه رحم مشخصه ظرف قبلا رابطه ای داشته یا نه

تو رو خدا واسه سلامتی مادرم دعا کنید به دعاتون نیاز داره 😘😘😘هر کسی دعا کرد خدا عزیز هاشو براش نگه داره 
تعجب میکنم از این حرفا ....نمیدونم شاید من مفهوم حرفاتونو نمیفهمم از نظر من خیلی خیلی مهمه خیلی

تعجب نداره قشنگم

ایناهم فقط حرفای من نیست، میتونید مطالعه کنید راجبش 

و چندتا مقاله خارجی راجبش بخونید 

خب این اشتباهه، این گواهی علمی نیست اصلا چه دلیلی داره، میدونید چقدر اشتباهه کسی که بهش تج.اوز شده ...

تجاوز با طلاق فرقش زیاده عزیزم ایشون مگه تجاوز شده بهش میخواد طلاق بگیره 

2706