2733
2739
عنوان

خانما یه سوال شرعی

150 بازدید | 19 پست

خیلی ببخشیدااا اگه دختری یا هرکسی 

مرتکب عمل خود ارض ایی بشه که از جمله گناهان کبیره هم هست این دختر دیگه عاقبت بخیر نمیشه؟؟؟ و اینکه توکاراش موفق نمیشه؟؟؟؟

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

توبه

توبه

توبه.

خداوند حتی ا ن شخصی که ببخشید( اینو میگم )به جتازه تجاوز کرد رو بخشید.

میخوام تاثیر توبه رو ببینی.🌱🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

چ ربطی داره 

کلا بحث دین رو قاطی اینچیزا نکنین 

خلاصه دین فقط میگه ب کسی ازار نرسونیدحالا چ زبانی یا فیزیکی و سرتون ت لاک خودتون باشه حالا عمل ب واجبات هم جای خود 

اینچیزا ی مسعله شخصیه یکی میکنه یکی نمیکنه خدا مگه بیکاره بشینه کسی ک خودارضایی میمنه بد بخت کنه😐

نخیر همچین چیزی نیست خداوند اونقدر مهربانه که همیشه راه رو برای هر نوع گناهی باز میزاره 

شما توبه کن و دیگه اینکار رو تکرار نکن همین!!!! تا میتونی استغفار کن 

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم

توبه رو واس این روزا گذاشتن عزیزم

توبه ی واقعی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
چ ربطی داره  کلا بحث دین رو قاطی اینچیزا نکنین  خلاصه دین فقط میگه ب کسی ازار نرسونیدحال ...

اینم ی نوع آزار رساندن ب خوده دختر گل درجریان باش

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706