2752
2734
عنوان

خانما یه سوال شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 19 پست

درب توبه بازه....

هیچ وقت از درگاه خداوند ما امید نشید

به اون دختر بگین توبه کنه و این عمل رو ترکش کنه بجاش بره به کلاس دوره مهارت سرش روشلوغ کنه و توگوشی این مسایل رو نبینه ونخونه حتی...

دائم الوضو باشه

ان شاء الله خدا کمک میکنه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

خودارضایی از باب معنوی گناهه و گناه و عواقبش یعنی جذب و  تاثیر انرژی های منفی در زندگی فرد 

خود ارضایی از باب مادی مضر هست آثار تخریب گر این عمل به جز اعتیاد و نارضایتی در زندگی زناشویی به مرور روی عملکرد مغز و تنظیم فعل و انفعالات شیمیایی و غددی بدن هست ولی چون یکباره بروز نمیکنه (بسته به بدن و قوا آدم ها) ،فرد متوجهش نمیشه

چیزی که هم از باب مادی هم از باب معنوی مضر هست بهتره ترک بشه و توبه واقعی همیشه همیشه راه شروع مجدد و نزدیک شدن به خداست و این راه تا زمانی که انسان زنده اس به روش بازه و خداوند توبه پذیر و مهربونه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینم ی نوع آزار رساندن ب خوده دختر گل درجریان باش

اره درکل گناه نیست شاید ت دین اینسوری گفتن ولی هدف اصلی اینه خودارضایی باعث میشه میونت با شریک جنسیت کمرنگ تر بشه در کل بشینی دلیل اینکه گناهش کردنو بیابی ب ی نتیجه منطقی میشه رسید

خودارضایی از باب معنوی گناهه و گناه و عواقبش یعنی جذب و  تاثیر انرژی های منفی در زندگی فرد  ...

مرسی‌عزیزم‌ممکنه این کار رو خانواده هم‌تاثیر بد بذاره؟؟؟

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
مرسی‌عزیزم‌ممکنه این کار رو خانواده هم‌تاثیر بد بذاره؟؟؟

من فکر نمی‌کنم عزیزم اما خب مطمئن هم نیستم مثلا ممکنه رزق و برکت کم بشه که اونجوری خانواده رو هم شامل میشه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)