2733
2734
عنوان

دوس ندارم شوهرم ب خودش برسه 😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 41 پست
سخت نگیر بهش،گناه داره خب مردا هم نیاز دارن به کارایی که دوسدارن برسن همش که کارو دغدغه مالی که نبای ...

عه خب بهش گفتم 

منم دلم ميخواد كارايي ك دوس دارم و بكنم چرا بايد فرق داشته باشيم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتماد به نفست رو تقویت کن ! مکمل اینا بهانه اس 

دليلشم اينه ك ما الان خيلي عقبيىم تو زندگي 

يعني هيچكاري برامون اولويت نداره 

بخاطره همينم همون دو قرونم ميخواد بده پول باشگاه

منم زورم مياد خب

2731

چه بد!

من خودم همیشه انتخاب میکنم شوهرم چی رو با چی ست کنه! حتی تا کمربند و کیفشو من میذارم کنار ، اونم بی چون و چرا میپوشه تازه یه جوری شده هروخ اینکارو نکنم میگه عه واسم لباس انتخاب نکردی که!

عاشق اینم که همیشه مرتبه و خوش تیپ و به خودش میرسه هم تیپش هم نظافتش.

اونم همیشه دوس داره من در عین تیپ متین داشتن خیلیم شیک باشم چه با اون برم بیرون چه تنها.

سعی کنین روحیه ایجاد کنین تو همدیگه عزیزم.

این کارت باعث میشه یهو ازهمه چیز سرد بشه.بعدا براش عقده میشه ک تو مانع شدی و این حرفا.. ب نظرم بهش گیر نده

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2740
باشکاه برا سلامتیه اول ..متوجه نمیشم مشکلش چیه ایشون سالم زندگی کنن

نه واقعا اگر فقط براي سلامتي بود من مشكلي نداشتم 

ولي ميدونم چون ميخواد سريع رو فرم بياد بره مكمل و دارو و اينا بخره

منم راضي نيستم 

موهاشم همه ريخت پارسال

منم اوایل عروسی خیلی رو شوهرم حساس بودم. بدم میومد تیپ میزد دیگه طوری شد .الان به زور من لباس خوب می پوشه یعنی خودم براش میگیرم.

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
این چه حرفيه عزیزم،خیلی ها ميگن شوهرم از من سره،ولی من همش تو تیپش و لباساش بهترین واسش انتخاب میکنم ...

نميدونم چمه بخدا 

حتي من دوس داشتم با يكي ازدواج كنم ك ٩/١٠ سال ازم بزرگتر باشه كه تو پيري اون پيرتر شه ميدونم خنده داره ولي مشكله بخدا😢

هرچی باشه همسرته.تو باید بهش انگیزه بدی.چون مردها هم اینا تفریحاتشونه.اگه مانع بشی بعدا باید مثل من آرزو کنی شوهرت یکم تیپ بزنه..اون وقت همش سر کوفت میزنه

2706