2737
2734
عنوان

دوس ندارم شوهرم ب خودش برسه 😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اتفاقا باید خوشحال باشی که به خودش میرسه چون وقتی کنارت قرار بگیره وجه خودت بالا میره

من خودم کلی رو لباس گرفتن واسه شوهرم وقت میذارم و اتفاقا اوایل به زور فرستادمش باشگاه

اما اصلا نذار پودر و مکمل و... استفاده کنه

ممکنه یه کم طول بکشه که بدنش رو فرم بیاد اما واقعا ارزش داره

💚💛💜💖❤💙💜💛💖💚💟❤💙💚💖💜😍😍😍😍❤💙💚💛💜💖❤💙💚💛💜💖💛💚💙
2740

عزیز مکمل عقیم شدن به همراه نداره داروهای هورمونی و آمپلهای یضله ساز مثل هورمون گوریل و اسب عقیم شدن تو کارشونه اگه واسه اینه که میدونم نیست  نگران نباش

و اینکه باید دوست داشته باشی همسرت آراسته و زیبا باشه کسی اگر اهل کاری باشه چه ظاهرش خوب باشه چه نباشه انجام میده اگرم اهلش نباشه اصلا فرقی نمیکنه باز هم 

من به شخصه خیلی به ظاهر شوهرم میرسم لباسای جذاب براش میگیرم در مورد اصلاحش سختگیری میکنم و براش زنجیر و دستبند گرفتم که دائم استفاده کنه شوهرمم هم ورزش میکنه و خوش هیکله هم چهرش جذاب و قشنگه اصلا هم حسودی نمیکنم چند وقت پیش هم براش خواستگار پیدا شده بود اومد بهم گفت کلی خندیدیم      

شوهر منم چند ساله باشگاه میره اما من روز به روز چاقتر میشم- چون تا ساعت 5 عصر هم سر کارم و تازه 6 میرسم خونه و باید وایسم به غذاپختن و کارای خونه وقت نمیکنم برم باشگاه و از این بابت خیلی ناراحتم- کلا زیاد واسه خودم وقت نمیذارم و به خودم نمیرسم- خیلی بده- هروقت تصمیم میگیرم یه ماسکی چیزی واسه صورتم استفاده کنم یا رژیم بگیرم یابرم پیاده روی 2 روز 3 روز انجام میدم دوباره شل میشم نمیدونم چکار کنم