2737
2734
عنوان

دوس ندارم شوهرم ب خودش برسه 😡😡

1550 بازدید | 41 پست

اه بچه ها اون موقع ك باهاش دوس شدم خيلي خوش اندام بود باشگاه ميرفت ولي بخاطر مساعل مالي ول كرد  حالا بازبعد يه سال ميخواد بره حرصم گرفته نميدونم چرااا ولي دوس ندارم ب خودش برسه حتي اگه خيلي ب خودش برسه هم باز من ازش سرم همه ميگن ولي باز دوس ندارم 😡حتي اصلا نشده بگم فلان لباستو بپوش خوشگله يا....اونجوري ام نيس بگم ميدزدنش اصلا..نه خوشگله نه خوشتيپ

مشكل چيه ،؟!؟!!؟

من ميخوام تيپ بزنم و ب خودم برسم ميگه مگه توجه كيو ميخواي جلب كني تو خيابون😕 بعد خودش ميخواد بره باشگاه

البته ي چيزم بگمااا بيشترشم بخاطرابنه ك دلم نميخواد مكمل مصرف كنه چون قبلا هم مصرف ميكرد 

ميترسم مشكل بوجود بياره مخصوصا برا بچه دارشدن

خب نمیشه باشگاه بره ولی مکمل مصرف نکنه؟

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام حسووود خخ😁😁😁

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2742
2740

چرا خوبه که باشگاه بره

ولی حالا که دوس نداری هرچی اون میره باشگاه تو ازین ور غذاهای چرب و چیلی بده بخوره

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

سخت نگیر بهش،گناه داره خب مردا هم نیاز دارن به کارایی که دوسدارن برسن همش که کارو دغدغه مالی که نباید داشته باشن از نظر من مشکلی نداره،ولی درمورد مکملا اطلاعی ندارم دوستان بهتر میدونن

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2706