2752
2734
عنوان

دروغ گفتن به مامانم🤦🏻‍♀️

886 بازدید | 56 پست

میدونم شاید مسئله م احمقانه باشه

اما من مامانم اصلا نمیزاره جاهای دور برم و میگه خطرناکه

مثلا اگه از منطقه ۵ بخوام برم انقلاب، نمیزاره

حالا دیشب دوستم گفت میایی بریم شاه عبدالعظیم

منم به مامانم اسم یه امامزاده ی نزدیک رو گفتم که میخواییم بریم و اجازه داد

الان دارم از استرس می میرم

هی میگم نکنه برم یه اتفاقی بیوفته، نکنه بمب گذاری و اینا بشه

آخه امروز شاه عبدالعظیم خیلی شلوغه

به نظرتون چیکار کنم

به یه بهونه ای بیرون رفتنم رو کنسل کنم؟!

یا زشته؟!

آخه دوستم می خواست صبح زود بره، به خاطر من رفتنش رو عقب انداخت

میشه برای اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، صلوات بفرستید؟!🙏🏻🫶✨هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

وا قول دادی بزو دیگ ملت ک مسخره نیستن.‌‌تازه یادت اومده بمب بزارن‌‌‌‌‌‌....ب مامانت دروغ نگو 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا قول دادی بزو دیگ ملت ک مسخره نیستن.‌‌تازه یادت اومده بمب بزارن‌‌‌‌‌‌....ب مامانت دروغ نگو 

حالا چرا انقدر خشن؟!😅

میشه برای اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، صلوات بفرستید؟!🙏🏻🫶✨هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
به مامانت راستشو بگو عزیزم 

۱۹ سالمه ها

ولی با این حال، انقدر توی بیرون رفتن محدودم میکنه، گاهی به سرم میزنه از این دروغا بگم🤦🏻‍♀️

الانم نمی دونم چیکار کنم واقعا

بهش بگم خب صد در صد میگه نه

نمی دونم چجوری به دوستم بگم نمیام

همیشه به حرف مامانت گوش بده تنها کسی که با تموم وجودش خیر صلاحتو میخواد

دقیقا🥲💔

حالا چرا انقدر خشن؟!😅

خشن نی عزیزم چون خودم خیلیییییی از بدقولی بدم میاد جای دوستت خودم رو گذاشتم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خشن نی عزیزم چون خودم خیلیییییی از بدقولی بدم میاد جای دوستت خودم رو گذاشتم

خودمم بدم میاد

منتها اونم مقصره

میدونه خانواده ی من اینجورین

دیشب انقدر گیر داد، منم اینجوری گفتم به مامانم

وگرنه خدا شاهده هیچی رو از مامانم پنهون نمی کنم

خودمم بدم میاد منتها اونم مقصره میدونه خانواده ی من اینجورین دیشب انقدر گیر داد، منم اینجوری گفتم ...

اگه بری هم اینقدر استرس میکشی کوفتت میشه

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
ب نظرم ب مامانت بگو اصلا اونم بیاد دورادور حواسش بهت باشه  من کلا از جاهای شلوغ خوشم نمیاد چه ...

عمرا بیاد

منم واسه همین شلوغیش استرس گرفتم

نمی دونم به دوستم بگم حالم از دیشب خیلی بده؟!🥲

اگه بری هم اینقدر استرس میکشی کوفتت میشه

دقیقا

هی افتاده به دلم که اتفاقی میوفته🥲💔

به دوستم بگم از صبح هی بالا میارم نمی تونم بیام😅🤦🏻‍♀️

2706