2726
عنوان

چه روش هایی واسه کنترل خشم دارین؟

18493 بازدید | 20 پست

لطفا بهم یاد بدین

انقدی عصبانی میشممممممممممم که احساس میکنم جریان خون رو تو مویرگای سرم حس میکنم

زودم پشیمون میشم

مخصوصا وقتی از دست مامانم عصبانی میشم

با اینکه همه میگن 100%حق با منه اما نمیخوام عصبانی بشم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودگويي مثبت . روانشناس ب شوهر من داده بود . هي به خودش ميگه من عصباني نميشم من عصباني نميشم موضوع حادي نيس ك منو عصباني كنه . اون دوران ك انجام ميداد تل حدودي عملي بود روش

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
2728
تمرینه سکوت

میشه بیشتر توضیح بدی فدات شم؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

تا بخواد یه چیزی عصبیم کنه میگم چند سال دیگ پوستم خراب شه این ادم ک حرصمو دراورده پاسخگوعه؟ نههههه! پس حرص نمیخورم    

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞
موزيك 😁😁

اتفاقا اصلاااااا اهلش نیستم

اگه خوبه باید شروع کنم

یادت باشه هروقت عصبانی میشی تصمیم نگیری بزار واسه بعد عصبانیتت تصمیم گیریتو    

تصمیم نمیگیرم اما حسابی داد و بیداد میکنم

تصمیم نمیگیرم اما حسابی داد و بیداد میکنم

خب واسه یه خانوم خیلی زشته

بهتره از محیطی که هستی دور بشی مثلا اگر تو اتاقی بری تو حیاط اگر تو پذیرایی هستی بری تو اتاقت و چندتا نفس عمیق بکشی و خونسردتر بشی دوستم.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
اتفاقا اصلاااااا اهلش نیستم اگه خوبه باید شروع کنم

موزيك آروم يا شاد خوبه . از لحاظ روانشناسي موقع ناراحتي موزيك شاد گوش كني مغز اعلام ميكنه كه مشكلي نيست. و موقع استرس هم آدامس همين اثر رو داره . كلا يه عمل جديد مغز رو وادار به تصميم جديد ميكنه خلاف خشم و ترس

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

هیچی اومدم شاید یاد بگیرم

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

راههای کنترل خشم بسته به آدمای مختلف فرق داره ولی میشه چندتا رو گفت تو ذهنت شروع به شمارش کن و بگ مثلا تا فلان شماره من آرومتر میشم و انوقت صحبت میکنم و تا اون زمان سکوت کن 

میدونم خنده داره ولی ب ای خودت یه کلمه رمز بذار مثلا جک گنجیشکه و همون لحظه به یه صحنه از فیلم فکرکن یا هرچیز جالب و خنده داری که تو ذهنت میمونه 

حالت و محلی که توش هستیو عوض کن اگر ایستادی بشین و اگر نشستی بلند شو و چند قدم راه برو و جا به جا شو 

راه قدیمی که تو خونواده های ایرانی انجام میدادن و یه لیوان آب به طرف میدادن هم موثره و حتی گاهی جلوی آسیبهای جسمی که از فشار بالا ناشی از عصبانیت بوجود میادو میگیره

به تاخیر انداختن یه راه جالبه که برای دعواهای زن و شوهری و افکار مزاحم هم جواب میده اونم اینه که تو لحظه ای که فکری تو ذهنت میاد و یا حرفیو میخوای بزنی به خودت بگی من وقت دارم اینو فردا میگم فردا باز به پس فردا موکول کنی و کم کم یا از یادت میره یا اهمیتشو از دست میده و میبینی با نگفتن اون هم داری زندگیتو میکنی و مشکلی نداری 

راهها زیاده ولی اگر کلا آدم عصبی هستی با یه متخصص صحبت کن اون با توجه به سوالات و جوابهای تو و درک شخصیتی که ازت پیدا میکنه بهت توصیه هایی رو ارائه میده

راههای کنترل خشم بسته به آدمای مختلف فرق داره ولی میشه چندتا رو گفت تو ذهنت شروع به شمارش کن و بگ مث ...

ممنون عزیزمممم

خیلی مفید بود

2706