2733
2739
عنوان

وام ازدواج🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 111 پست
نزدیک شدی که😂من ایلاممم خوشبختم خود کرمانشاه یا شهرستانهاش

ممنون 

گیلانغربم

من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:) تا به آغوشت رسیدم، حرف رفتن را زدی این همه سنگین دلی با قلبِ بیمارم چرا؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دنیا چقدر کوچیکه هاا😅از سمت قلاجه ک میای پایین ی جاده میره ب اون طرف ما اونجاییم😅

نچ 😍

ای خدا 

من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:) تا به آغوشت رسیدم، حرف رفتن را زدی این همه سنگین دلی با قلبِ بیمارم چرا؟
2728
خوده

اها

یبار مموم پیمانکاری گرد ل اوره روستایله جدول کشی نیاشتن بعد تاوسانیو زمینه گرگه خسیو منیش بدبختی فره دوس دیرم چیم دو سه گله هاوردم ژنه دیم تواس بخویگم و خدا ابریوم چگ هه بفد وتم میمگه هه دگله بردم هزارگله خراو دا پیم دی نامانه زیو هاتمه ریووو ل پشتا یگله لیان کوتا ناو سرما🤣و خودا اقره خنسنم دلم بریااااا

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2738
اها یبار مموم پیمانکاری گرد ل اوره روستایله جدول کشی نیاشتن بعد تاوسانیو زمینه گرگه خسیو منیش بدبخت ...

آییییییی له دنیای آخره

روستای گاو مخل بود🤣سرمم و گرگه شکانن دالگم بیواتا قژه کنیووو😅

😂😂😂😂

😂😂😂😂

یباریش چیمنه روستای ترشگیبان پیاگه دهیاریو ژنیش وکیل وت ایمه ل مال نیمن بچن ارا عوره صبحانه بخون یا دسشویی چشته داشتین بچه اوره ولی نوت دگله سگ خارجی دیریمن مننه نیره خره🤷‍♂️من بدبخت چیم و تنیا دره واز کردم ل پشتیشا قفله کردمه تا نزیکه دسشویی چیم یدفع دیم دگله نیره خر و خدا چنه نیره خری بودن هاتن ارمان قیژانم نامه دوا ارا ناو دشوریگه دره بسام کارم تمام بیو تواسم بامو دیشت دیم هانه پشت دره و علی گوشیمش ناوردیون ۱ساعت ل ناو دشوری منم باوگم درات و علی

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2706