2752
2734
عنوان

وام ازدواج🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 111 پست
یباریش چیمنه روستای ترشگیبان پیاگه دهیاریو ژنیش وکیل وت ایمه ل مال نیمن بچن ارا عوره صبحانه بخون یا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یکی از حس‌ هایی که موقعِ عاشقی تجربه‌ش می‌کنید، وقتیه که صداشو میشنوید یا بهش فکر می‌کنید؛ بعد میگید هُری دلم ریخت، از نظرِ علمی اسمش pvc ‌هست که یعنی قلبتون یه ضربان قلبی رو جا میندازه، یا به عبارتی یادش میره بتپه و تو ضربان بعدی جبران میکنه که این حس رو بهتون میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا وام دختره رو هم پسره میخاد بگیره خب خودش بگیره بدش جهیزیه باباش قسطاشو بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2731
چرا وام دختره رو هم پسره میخاد بگیره خب خودش بگیره بدش جهیزیه باباش قسطاشو بده 

دختره جهازش کامله نمیدونن پسره گفت وامو واسع پسره گرفته

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
منم یکم دودلم موندم بخدا شما ک ازدواج کردین خدا بداد مااا برسع دوست داری ازدواج کنی ولی میترسی از ...

کسی که یک میلیارد میاد دستش خوبه ارزش داره....

دیگه ۹ تومن در قبالش زیاد نیست

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
اون ۴۰ تومن چی بود داداش اصلا نفهمیدم ؟؟؟؟یه ذره هم فارسی کار کن 😅

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
اون ۴۰ تومن چی بود داداش اصلا نفهمیدم ؟؟؟؟یه ذره هم فارسی کار کن 😅

فارسی گفتم ک🤷‍♂️😅

بجز ماهیانه ک باید ۹تمن قسط بده سالیانه باید کارمزدم بده ...اولین کامزدشم ۴۰تمنه و سال ب سال کمتر میشه ولی ۱۲سال خیلیه😂😂😂

فارسی گفتم ک🤷‍♂️😅 بجز ماهیانه ک باید ۹تمن قسط بده سالیانه باید کارمزدم بده ...اولین کامزدشم ۴۰تمن ...

میدونم داداش فارسی گفتی ولی همه رو بهم چسبوندی خب آدم نمیفهمه 🤣 مغزم رد داد بخدا

کسی که یک میلیارد میاد دستش خوبه ارزش داره.... دیگه ۹ تومن در قبالش زیاد نیست

بله خب ولی باید خونه اجاره کنه وسیله بگیره خرج عروسی میخاد ماشینم بخره...برنامه ریزی نداشته باشی سقوووط

بله خب ولی باید خونه اجاره کنه وسیله بگیره خرج عروسی میخاد ماشینم بخره...برنامه ریزی نداشته باشی سقو ...

البته پسر۲۳ ساله خیلی بچه س 

حواسش باید جمع باشه ولخرجی نکنه

میدونم داداش فارسی گفتی ولی همه رو بهم چسبوندی خب آدم نمیفهمه 🤣 مغزم رد داد بخدا

هر چی دقت میکنم نچسبن نمیشه کور شدم بخدا

2706