2737
2734
عنوان

بابامو زدن طرف راست راست راه میره

131 بازدید | 14 پست

امشب بابام باهمسایمون دعواش شد البته دعوارو اون ظروع کرده بهدم یه گلدون زده سربابای من خواهرام رفتن دم در تاباهاش دعواکنن بادوتا تبر اومده بیرون ازونورم زنگ زده داداشاش اومدن باچوب وچماق اینام رفتن کلانتری اونجا گفته برین فردا بیاین این چه قانونیه شایدژرف تاصب یکیو کشت چرا جلو این جونورارو نمیگیرین بابام بنده خدا توبیمارستان سروصورتش خونی اون رفته تو خونه لم داده داداشمم شهردیگس توراهه گفته بیام جنازشو میندازم خدابه دادمون برسه خداکنه کاری نکنه اینا خیلی روانین همشون باتبرو چوب تو شهر راه میرن خدایا خودت رحم کن

کجا زندگی می‌کنین که اینقدر بی در و پیکره؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خدا ب خیرکنه 

امسال ب نظر من کلا سال درگیری و دعوا بود بیشتر مردم  همین مشکلات 

پیش اومد براشون .ما ک تو عمرمون با کسی دعوا نکردیم اصلا اهل دعوا نیستیم گرفتار شدیم از عید ب اینور درگیرم دادگاه و کلانتری کلا زندگیمون مختل شده تورو خدا بچه‌ها دعا کنید برامون ب ناحق گرفتار شدیم خدا شاهده 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
2706