2737
2739
عنوان

خانومای متاهل با سیاست میاین لطفاا

1255 بازدید | 52 پست

عقد هستم یوهرم الان ۶ ماهه  که عقدیم همش تو لکه تو خانوادم  با ما ارتباط نمیگیره همش بی حوصله اس سر شغلش اینا گردش و اینا  هم  که یا حوصله نداره یا وقت با منم چند بار همش شاد صحبت کرده ولی در عین بیحالی با رفیقاش یه جوری با انرژی میحرفه   و اینکه ببخشید بعد عشق ب ا زی زود میگه پاشو ببرمت خونه چیکار کنم به روش چجوری بیارم که ناراحتم ازش راهنمایی کنید 

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید باید کاری کنی که به خودت وابسطش کنی یجورایی محبت کن بهش شوخی کن باهاش بعد از عشق بازی بغلش کن نامزدم گف این حرکت باعث میشه مرد عاشق طرفش بشه بغل و محبت و احترام این چیزا مردو جذب میکنه

تو خانوادت همسنن و سالش هست؟ ممکنهدموذب باشه یا حوصلش سر میره که نمیاد

2740
کپ شوهر من بعد ازدواج توام افسرده میکنه من دیگه کارم به دعا رسیده فقط دعا نویس کاری کرد که یکم بهتر ...

دقیقا من از دعا اینا متیرسم 

تو خانواده اشون زناشون کلا غلام حلقه به گوشن فکر میکنه منم اونجوریم 

ببین عزیزم تو نشون بده اثنجوری ینی هرچی میگه بگو چشم 

ولی از اونور با سیاست و مهربونی حرف خودتو به کرسی بنشون ینی درظاهر میگی چشم هاا ولی چند روز یا چندساعت بعد به یه طریقی با ناز و مهربونی حرف خودتو بخا ازش

شاید باید کاری کنی که به خودت وابسطش کنی یجورایی محبت کن بهش شوخی کن باهاش بعد از عشق بازی بغلش کن ن ...

معذبه خیلی ولی خب بی احترامیه به خانوادم میاد بی حوصله میشینه

2706