2733
2734
عنوان

خانومای متاهل با سیاست میاین لطفاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 52 پست
نه تاحالا نداده بهم  هفته پیش گفت پول می نم فعلا خبری نیس البته  شغلش مشکل پیدا کرده  ...

من بعضی وقتا چیزی لازم داشته باشم ازش پول میگیرم ولی ماهیانه نخاستم ازش ولی شنیدم بقیه میگیرن از این موضوع دلخورم یکم ..  خیلی سرکار  میره همش  تایمش بیشتر سرکاره اصلا برای وقت و مثلا بیرون رفتن و اینا تایم نمیزاره  خیلی کم پیش میاد کلا ی دوری بزنیم و اینا وگرنه مسافرت نه خونمون هم زیاد نمیاد خستس همش  من باید برم

من بعضی وقتا چیزی لازم داشته باشم ازش پول میگیرم ولی ماهیانه نخاستم ازش ولی شنیدم بقیه میگیرن از این ...

اخ دقیقااااا عین منی کم میار خونمون همشم ساکته معذبه الانم مغازه شو خالی کرده ولی خب منم زنتم  با رفیقات شادی با من نه

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ دقیقااااا عین منی کم میار خونمون همشم ساکته معذبه الانم مغازه شو خالی کرده ولی خب منم زنتم  ...

من با رفیقاش زیاد ارتباط ندارع ولی اگ بیان مغازش باهاشون خیلی خوبه رفتارش  ببخشید فقد انگار برای خواب یاد من میفته میاد دنبالم و حالا ی دوری هم میزنیم اینطوری نیست ک وقت کامل بزاره جدیدا اینطوری شده ماهای اول بهتر بود 

من با رفیقاش زیاد ارتباط ندارع ولی اگ بیان مغازش باهاشون خیلی خوبه رفتارش  ببخشید فقد انگار برا ...

منم دقیقا حس کالا بهم دست میده بعد عشق ب ا .. زود میگه پاشو ببرم خونتون یا میگم برم کار دارم خیلی دلم شکسته ازش

2731
من با رفیقاش زیاد ارتباط ندارع ولی اگ بیان مغازش باهاشون خیلی خوبه رفتارش  ببخشید فقد انگار برا ...

اهل جا هستین  ما ترکیم ترکا مردا بی احساس😒