2737
2734

اگه قرص خوردید حین این ۲۱ روز فراموش کردید بعله بعدش میتونید ۲ تا بخورید 

اما نه الان یهو برای اولین بار. این جواب نمیده

فقط قرص اورژانسی

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

خانوما میشه جواب منم بدید من روش جلوگیریم طبیعی بوده الان 5روزه عقب انداختم و از سینه هام ترشح شیر دارم دیروز یه لک کوچیک دیدم و باز نشدم خیلی میترسم باردار باشم چون این ماه دارو نارسایی قلبی مصرف میکنم نتونستم این ماه ال دی بخورم هرچی هم خوردم باز نشدم امکان داره از پرولاکتین بالا باشه پریود نشدنم؟ اگه باردار باشم بدبخت میشم که 😭😭😭چیکار کنم پریود شم تا دیروز علائم هم داشتم دل درد پریود امروز هیچی به هیچی

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
من اصلا نمیخورم اما اگ‌یهویی شد قرص ال دی چندتا بخورم و تا چند روز؟

یهویی جواب نمیده حتی ممکنه مشکل قلبی ایجاد کنه.

پیشنهاد میکنم اورژانسی بخورید بعد روز ۵ پریدی شروع کنید آل دی بخورید که تاریخ پریودی بهم نخوره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
خانوما میشه جواب منم بدید من روش جلوگیریم طبیعی بوده الان 5روزه عقب انداختم و از سینه هام ترشح شیر د ...

اگر میخواین مطمعن بشین باید آزمایش بتا بدین. 

احتمال زیاد ترشحات نوک پستان از پرولاکتین باشه، چون برا بارداری، در ماه های آخر اتفاق می افته.. اگر شرایط بارداری ندارین، یک روش مطمعن تر استفاده کنید که اینقدر استرس نکشید.. 

حتی اگر باردار باسی هم نگران مصرف قرص نباش، چون در زمان لقاح، اصل همه یا هیچ هست.. یعنی اگر رو جنین اثر داشته باشه، باعث سقط میشه. 

بعد از اینکه تست مثبت میشه، و تشکیل اندام جنین شروع میشه، داروها روی جنین اثر منفی میزارن.. 

اگر میخواین مطمعن بشین باید آزمایش بتا بدین.  احتمال زیاد ترشحات نوک پستان از پرولاکتین باشه، ...

4تا بچه دارم بعدی نامه قتل منه😭 میگن پرولاکتین بالامانع بارداریه قبلا هم بالا بود باردار نشدم 4سال😔الان زدم نت عوارض قرص های قلبم بی نظمیه قاعدگیه😔

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو