2737
2739
عنوان

چرا هیچکس من رو دوست نداره؟

88 بازدید | 15 پست

هبچکس من رو دوست نداره 

هیچوقت دوستی نداشتم که واقعا منو دوست داشته باشه هنشون سر کازشون یا تاجیی بدردشون میخوردم باهام بودن ولی خب از اونجایی که اون ادما با بقیه و همدیگه خیلی خوب بودن پس مشکل از منه

برادرم هم همیشه از من نفرت داشت از وقتی بچه بودیم

پدرمم گاهی

ولی مادرم نه

نمیدونم..

الان که این تاپیک رو زدم گریه ام گرفته

من جز خدا هیچ کسی رو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر سخت 

من با یک دختر آشنا شدم ۱۶ سالشه فقط 

طفلک میگه با یک پسره رفته تو رابطه بعد پسره ولش کرده و اینم خودکشی کرده 

سعی میکنم با حرفام ارومش کنم 

حتی یک قربون صدقه ارومش می‌کنه 

خیلی براش نگرانم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
همه همینن انسانن ذاتن تنهاس خدا فقط با ادمه

همه دوست دارن

خواهر دارن

یا برادرشون دوسشون داده

من هیچ کس دوستم نداره ولی بقیه رو دوست دارن پس مشکل از منه

دلم خیلی گرفته

میترسم خدا ولم کنه اون ولم کنه دیگه هیچ کسی رو ندارم

خوبه باز تو خدا رو داری من همونم ندارم ...

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740

منم کسی رو ندارم کسایی رو که داشتم حتی اون کسی که عاشقش بودم اون روی زشت و کریحشون رو نشون دادن دیگه دوست ندارم حتی با خونواده خودمم حرف بزنم

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹

الهییی 🥺🌹 منم گاهی این فکر و میکنم 

چون تو خانواده و فامیل ما بچه پسر یعنی شاه و بچه دختر یعنی ننگ و یه چیز دم دستی ، همیشه بهترین نوه بودم و با عشق از جون محبت میکردم ولی همه منو یه دختر بد اخلاق و بدجنس و حسود میشناسن 😕😕😕 درصوزتی که من فقط میگم چرا قدر محبتمو نمی‌دونید چرا منو نمی‌بینید ، اما نوه های پسری همشون هرزن، صدتا رابطه نامشروع دارن ، کلی اخلاق بد دارن ولی تا وارد میشن همه به سجده میفتن، کلا تو همه چی اینجوری بوده ، تو همه زمینه ها منو کسی ندید 💔 

مثل شما هم تا حالا دوست خوب و واقعی ای نداشتم همشون موقتی بودن تا ازم استفاده کنن

یه دختر ۲۴ ساله که میخواد جهازشو با آنلاین شاپ آرایشیش بخره ، سخته ولی امکان پذیره 🥲 تو این راه حمایت کوچیک شما برام دنیاها ارزش داره ❤️🌹🫂 Peranses_sorati

از شما شناختی ندارم

ولی به نظرم گاهی خود انسان موجب تنهاییش و یا به اتمام رسیدن یک دوستی میشه.

گاهی شما به خودت اونقدر ارزش قائل نیستی و به خودت اهمیت نمیدی و چنین مسائلی در ذهنت بلد میشه و ممکن شما رو به سمت افسردگی هدایت کنه‌.

نظر شخصیم

از شما شناختی ندارم ولی به نظرم گاهی خود انسان موجب تنهاییش و یا به اتمام رسیدن یک دوستی میشه. گاه ...

منم میگم مشکل از خودمه

وگرنه اینهمه با بقبه دوستن ولی چرا هیچکس با من صمیمی نمیشه

2706