2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استخون بندی درشت ۶۵ تا ۷۰

ریز ۶۰ تا ۶۵

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

۶۰

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
وای نه ۵۵ خیلی استخونی دیده میشه طرف  من الان قدم ۱۷۰ هست وزنم ۶۳  بازم بهم میگن لاغری. ...

بستگی به درصد چربی و عضله داره

من ۱۷۲ ام ۵۸ کیلوام  لاغر نیستم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
وای نه ۵۵ خیلی استخونی دیده میشه طرف  من الان قدم ۱۷۰ هست وزنم ۶۳  بازم بهم میگن لاغری. ...

احتمالا عضلاتت کمه که حجم نداری لاغر دیده میشی گلم وگرنه ۱۷۰ با ۵۵ بی ام ای ۱۹ میده و بی ام ای از ۱۸ طبیعیه 

برا ۱۶۰ چند خوبه😔

۶۵ بودم کم کردم شدم ۵۶ 

از قیافه افتادم😔😭😭😭😭😭

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
احتمالا عضلاتت کمه که حجم نداری لاغر دیده میشی گلم وگرنه ۱۷۰ با ۵۵ بی ام ای ۱۹ میده و بی ام ای از ۱۸ ...

چقدر جالب 

نه عزیزم اتفاقا عضلاتم خوبه اونقدر بد نیست

ولی دستام خیلی لاغر دیده میشه...

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙

من مجرد بودم باقد۱۷۰ ۶۹کیلو بودم وای انقد بد بودم الان ک چاقم راضی ترم

2706