2733
2734
عنوان

میشه لطفا اگه تجربه ای دارید بگید

79 بازدید | 7 پست

دوستان من امسال میخوام بچه بیارم ولی بخاطر مشکل استرس شدیدی ک بهم دست داد فعلا عقب انداختم

رفتم پیش ی دکتر خوب بهم قرص داده ک مصرف کنم

و گفت برای ترس از بارداریت هم نگران نباش اونموقع ی سری قزص های دیگه میتونی استفاده کنی کسی تجربه استفاده از قرص های ضد استرس تو بارداری رو داشته؟

من از الان ترس از بارداری و این ک‌بچه تو شکمم باشه دارم نمیدونم چ‌مرگمه چجوری باید نه ماه بگذرونم

چون استرسم مشکل غذا خوردن اورده برام بعد باعث شد از بارداری هم وحشت کنم اصلا اینجوری نبودم 

امروز قرص هارو خورذم کل روز رو خواب بودم😭

اصلا خوب نیست ، بچه هم بهش وابسته میشه ، اصلا شروع نکن چون طول درمان و ترکش یکی دو سال طول میکشه، سعی کن درونتو تقویت کنی و قدرتمند شی بچه مادر قدرتمند میخواد 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی تکون خوردناشو احساس نکنی اصلا حس نمیکنی بارداری

خیلی داری به خودت سخت میگیری ریلکس باش‌ 

من الان یه ماهه زایمان کردم سزارین دلم میخواد باز برگردم دوران بارداری نی نی تو دلم تکون بخوره بهترین حس دنیاس

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
2731
تا وقتی تکون خوردناشو احساس نکنی اصلا حس نمیکنی بارداری خیلی داری به خودت سخت میگیری ریلکس باش‌&nbs ...

ببین عاشق بچم ولی از این ک حس کنم ی موجود زنده تو شکممه انگار میمیرم ترس شدید میگیرم ک من چجوری درست حسابی غذا بخوزم یا استرس نداشته باشم و حالم باز بد نشه بتونم از پسش برام

اصلا خوب نیست ، بچه هم بهش وابسته میشه ، اصلا شروع نکن چون طول درمان و ترکش یکی دو سال طول میکشه، سع ...

شرایط من خیلی وحشتناک شده جوری ک خواب و خوراک ندارم و ادامه زندگی اصلا برام دیگه نمیشه باید قرص مصرف کنم

ولی دکتر خیلی خوب و با سابقس گفت ادمایی بااین شرایط ناچار ی سری قرص ها میدیم تو دوز پایین ک بتونن بارداری رو بگذرونن

ازچی میترسییی

من اول ک ازدواج کردم چون بدغذا بودم ترس از جای دیگه رفتن غذاخوردن داشتم ولی شد ی استرس شدید ک کلا از غذا بیزار شدم و خیلی حالم بد شد

رفتم دکتر بعدش چون میخواستم بجه بیارم و نتونستم الان تزس شدید از وجود بچه تو شکمم بعد از ترک این قرص هارو دارم این ک موجود زنده تو شکممه و من نتونم از پسش برام بااین شرایطم

من اول ک ازدواج کردم چون بدغذا بودم ترس از جای دیگه رفتن غذاخوردن داشتم ولی شد ی استرس شدید ک کلا از ...

خب این از استرس و فکر وخیال الکیه ک ازکاه کوه میسازی

میخای همیشه حس خوب داشته باشیو پرازانرژی های مثبت باشی و قوی باشی ک بتونی بچت رو بزرگ کنی????

بیا شخصی ک بهت بگم

2738