2752
2734
عنوان

از دست بچم ب جنون رسیدم خودمو زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کولیک تا۶ماه هس، من تابچه اولیم تایکسال داغون بود 

اها اره یه لحظه قاطیشون کردم

بنظرم کولیک بهتر از رفلاکس

کولیک و میشه با نانو و صداهای متنوع اروم کرد 

ولی رفلاکس کثیف کاریشم زیاد هرچی میخورن باالا میاره شیر خشک مخصوصش بزور گیر میاد

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
2731
من همش میزنم خودمو🥲،۱۸ماهشه اگ امروزو میدیدم هرگز بچه دارنمیشدم، اینابزرگ میشن ناراحتی اعصابش برا ...

بخدا خستم کرده بعضیارو میبینم با وجود بچه چقد سرحالن ب خودشون میرسن خونه زندگی من عین کارتن خوابا یا یسره با بچه درگیرم تا یزره میخوابونم خونه زندگی دیگه بریدم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
رفلاکس و ماهای اول دارن نهایت تا ۴ ماهگی  نشنیدم بیشتر از این

پسر مم همچنان درگیر رفلاکسه، ۱۰ ماهه

دختر عمم تا ۴ سالگی 🤕

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
صدای جارو برقی و اینا امتحان نکردی؟

اوایل ارومش میکرد الان نه دکترش گفت کولیک ماهای اوله دیگه ۵ ماه خیلی کم پیش میاد کولیک داشته باشه مشکل اینه دارو ام میدم وضعم اینه

اها اره یه لحظه قاطیشون کردم بنظرم کولیک بهتر از رفلاکس کولیک و میشه با نانو و صداهای متنوع اروم ک ...

من بچه اولیم کولیک داش بشدت گریه دومی تایکسال رفلاکس

یک جای تمیز تو خونه نموند

جفتشون واقن بدن🥲

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
صدای جارو برقی و اینا امتحان نکردی؟

صدای جارو برقی و سشوار برا خواهر زاده من جواب بود کریر نانو هم براش گرفتن کمتر اذیت میکرد 

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
اوایل ارومش میکرد الان نه دکترش گفت کولیک ماهای اوله دیگه ۵ ماه خیلی کم پیش میاد کولیک داشته باشه مش ...

عزیزم ببرش گوارش کودکان

بچت احتمالا الرزی داره

متخصص اطفال سردرنمیاره 

منم چندماه دخترم درکیرش بود کلی متخصص بردم نفهمیدم اخر بردم گوارش فهمید

بچه من تو ۲۵ یا ۳۰ دقه آروغ میزد تا ۶ ماهگی هم فقط شب و روز گریه میکرد فقط تو گهواره آرام میشد 

این اروغ میزنه بعدم نگه میدارم شیرش هضم شه هیچ جوره اروم نمیشه گهواره بغلم راه میرم تاب میدم 

2706