2752
2734
عنوان

بچه های پایه پنجم شما تعطیل شدن ؟

174 بازدید | 11 پست

من خودم معلم این پایه هستم به ما گفته بودن امروز دیگه تعطیلیم حالا میگن تا ۹ بیاید با بچه های ضعیف کار کنید 😖😖😖تمام درسها و امتحانات هم تموم شده  یعنی متنفرم از ایده شون که بین بچه ها تبعیض میزارن خودشون میگن به ضعیفا انگ نچسبونید حالا میگن فقط ضعیفها اضافه بیان 

هفته پیش 

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسرم چهارمه قرار بود فردا آخرین روز باشه 

دختر داییم هم چهارمه تا سیزدهم باید بره

منم پسرم ریاضی کمی ضعیف بود هفته ای یکروز اضافه میموند مدرسه من که راضی بودم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

دخترم پایه پنجم بودش هفته گذشته تمام شد 

هفته گذشته هم کلا برای جشن و اردو و این مسائل بود 

درسی نبود 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

الان ۳هفته است تعطیل شدن

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️