2737
2739
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132140 بازدید | 1481 پست
نه تروخدا بیار ببینم من کجا گفتم دخترخالمه؟! چرا دروغ میگی؟! گفتم حتی دختر خاله ها!!!!!

گفتی غریبه ها یچیزی‌دیگه به دختر خالشم گفته نیاد وجدا از اون مگه میشه دوروزه کارت رو انداخت دور

دیگه ی سریا باید جایی واسشون باشه عقدشونو خالی کنن این کاربرم اینجا عقده کشایی میکنه

بچه ها بیشتر از ما بزرگترها ذوق وشوق عروسی رفتن دارن.خودم برم بچمو‌نبرم که دلش بگیره؟؟؟؟ هنو اینقدر خودخواه نشدم. نشکستن دل بچم خیلی مهمتر از رفتن به عروسیه...

پارسا پسرمامان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتی غریبه ها یچیزی‌دیگه به دختر خالشم گفته نیاد وجدا از اون مگه میشه دوروزه کارت رو انداخت دور

خب خوبه خودتم داری میگی به دختر خالشم گفته

این یعنی اون دختر خاله منه؟

در ضمن توی شهرستان کوچیکی که سر جمع دو سه تا تالار بیشتر نداره ما نگه داشتن کارت برا ادرس رو میخوایم چیکار؟

2731

نرو

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
اتفاقا به نظر من عروسی مال بچه هاست که شاد باشن 

من خودم قبول دارم بعضی بچه هارو ول میکنن بچه میاد میره رو سر و کول عروس دوماد

وسط رقص تانگوشون میپره وسط 

اینارو خدایی خودمم مخالفم

ولی نه اینطور که یکی که 15 سالشه یعنی کلاس نهمه رو نذارم بیاد عروسیم

اتفاقا یکم بیشتر هزینه میکنم یه خانوم مربی استخدام میکنم با یه محوطه بازی...بچه ها تا اخر اونجا خوش میگذرونن

منظورش این بوده که خرج  اضافه  نکنه 

یعنی اونایی که پول و طلا  قرار بدن  بیان که  کمی هم  بخورند اما  بچه  که پول  نمیده  نیاد 

تازه  به دوران رسیده  های پشت دهاتای بی اصلللللل و نسب  این  حرفها را می زنند 

حالا من کاری به این عروس خانوم ندارم که دیگه خیلی سخت گرفته ولی برای بچه نبردن حق دارند من خیلی جاها دیدم طرف میره عروسی بچشو ول میکنه به خاطر تنبلی و واسه اینکه راحت باشه گند میزنه به مراسم مردم اگه همه می‌فهمیدند بچت فقط برای خودت عزیز و نگهش داری به موقع هیچ کسی معترض نبود و اینکارارو نمیکرد

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
چون طرف مثلا  حساب کرده ۴۰۰ تا مهمون داره و بچه ها بیان بشه ۵۰۰ نفر چی میشه؟

بهترین کار رو 7 سال پیش دختر عموی من کرد

یه تالار گرفت که محوطه بازی داشت...بچه ها تا اخر اونجا مشغول بودن

اخر مراسم صداشون کردن اهنگ گذاشتن همه بچه ها با عروس رقصیدن و تمام

اتفاقا عروسی و جشن و خوشحالی برای بجه هاس ..عروسی نرن ..فاتحه هم نرن..پس کجا برن...متاسفم برای یه عده با این طرز تفکر مسخره شون

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
من خودم قبول دارم بعضی بچه هارو ول میکنن بچه میاد میره رو سر و کول عروس دوماد وسط رقص تانگوشون میپر ...

فکر کردی چند بار قرار فیلم مراسمت و ببینی ؟ فوقش ۲ سال و بعد میره تو کمد خیلیا زیر ۵ سال طلاق گرفتن با بهترین فیلم برداری

مهم زندگیه و اصولش که خداروشکر دختر پسرهای این زمونه فقط حفظ ظاهر و بلدن و همین فیلمای مراسموش و میخان خوب دربیارن ب چیزای پوچ دل میبندن 

من از مراسمای این دوره متنفرم همش شده فیلم برداری و اونواع رقص ها و ب شدت جمل گرایی تو لباس و ..

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
حالا من کاری به این عروس خانوم ندارم که دیگه خیلی سخت گرفته ولی برای بچه نبردن حق دارند من خیلی جاها ...

دقیقا

بچه میاد تور عروسو میکشه

وسط رقص میپره رو استیج

میاد انگشت میزنه به کیک عروسی

وای کیک عروسی گفتم یادم افتاد

عروسی دخترعمه ی مامانم بود...تو حیاط خونشون بود...کیک رو بریدن بعدش گدانقدرذاشتن تو خونه رو اپن

یکی از همون خانما که عادتشه بچشو ول کنه بچشم که تخم جن...همه جارو به اتیش میکشه

اومد نصف کیک رو خانومه بی اجازه برید جلو چشای من گذاشت تو ظرف گذاشت تو کیفش(تازه فامیل نزدیک بودیم همگی...زنداییِ عروس بود)

من فکم چسبید به زمین از این همه بیشعوری

شاید اگه اجازه میگرفت انقدر فشاری نمیشدم

2706