2737
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132232 بازدید | 1483 پست
اتفاقا بچه های ما بیچاره نیستن،،براشون ارزش قائل هستیم،،توی مراسمی که واقعا مناسبشون نیست نمیبرم،،ان ...

ای بابا چرا اینجوری وبا کینه باهم حرف میزنین..منم بچه دارم.تفریح وگردش ومهمونی هم همیشه سرجاشه..ولی عروسی مراسمیه که شاید سالی یکی دوبار پیش بیاد.ومسلما بچه ها ذوق وشوق رفتنش رواز یک هفته قبل دارن. وهیچوقت تا حالا نشده توی عروسی برن تو دست وپای مردم..اگر حوصلش سربره  گوشی بهش میدم بازی کنه   یامیره توی حیاط تالار...واگر احیانا از روی کنجکاوی بخواد مثلا بره روی سن ونورپردازی و...ببینه..همون لحظه خودم میرم میارمش وبهش میگم اونحا نباید بره.چون قرار فیلمبرداری بشه..دیگه تا اخر عروسی نمیره وکنارم‌میشینه

پارسا پسرمامان😍

من بودم زیر کارت می‌نوشتم 

فکر میکردم فقط مجلس ختم بچه ها نمیرن مثل اینکه اشتباه فکر میکردم و عوض اینکه فرهنگ ها غنی بشه داره بی شخصیتی رواج پیدا میکنه و برش میگردوندم به خودشون چند وقت پیش ما اعضای خانواده رو که کل فامیل ۳۰ نفر بودیم و دعوت کردن به عروسی نهایت هم 5 تا بچه داشتیم همه بزرگسالن هیچکدوم به این عروسی نرفتیم چون با بانو دعوت کرده بودن 

لطفاً وقتی قراره مثل میوه اعضای خانواده رو سوا کنید لطف کنید عروسی نگیرید 

اون پدر مادری که دارن میان عروسی خودشون از بچشون مواظبت میکنن 

عروسی برای بزرگسال ها نیست اگه اینطوری فکر می‌کنید یه مراسم نمادین با حضور مانکن ها برگزار کنید و لذت ببرید 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چرا اینجوری وبا کینه باهم حرف میزنین..منم بچه دارم.تفریح وگردش ومهمونی هم همیشه سرجاشه..ولی ...

نظر شما محترمه ولی من توهینی نکردم ایشون اومده ریپلای زده که شما بچه نیارین!!!! وقتی به خودش اجازه توهین میده باید منتظر جوابشم باشه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2742

فرهنگ خانواده ها و نوع عروسی ها متفاوته یه عروس و دوماد دوس دارن موقع رقص دو نفرشون ده بیستا بچه دورشون نباشه یکی هم براش مهم نیست تو بدو بدو بچه ها با دومادش میرقصه 

بچه ها هم واقعا نمیشه کنترل کرد دو تا بچه سه چهار ساله همدیگر ببینن چطوری میشه مودب نشوندشون!😁

بله متاسفانه

👌 چیزی غیر از تاسف نمیشه گفت 

خدا به واسطه ی بچه ها و نوجوان ها دل پاک دارن به بقیه هم رحم میکنه

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

بگو از نظر عقل و شعور خودت هنوز زیر۱۵سالی عزیزم بزرگ شو بعد عروس شو 

چه حرفی بوده زده من خودم تالاری ک گرفتیم پارکم داشت عمدا اون تالار انتخاب کردم

کلا ی محوطه بزرگ پشت تالار بود همهههه بچه ها تو پارک بودن فقط برای شام مادرا اوردنشون این حرکت با سیاسته و قشنگتره و کسی ناراحت نمیشه

2738

حالم به هم میخوره از این رسم و رسومات غلط .

عروسی خودش چیه که براش آیین نامه هم دارن می‌نويسن...همه چیز داره به تباهی میره ..

ایران  داره به کجا میره؟به سمت فیلم های ماهواره ایی؟

یارو به جای اینکه تصمیم بگیره به جای خرج علکی عروسی یه کار اقتصادی و فرهنگی جذاب بکنه نشسته یه صافی دستش گرفته ریز و درشت رو جدا میکنه دو روز دیگه میگن پولدارا بیان فقط ..چهار صباح دیگه میگن خوشگل و پولدار بیاد ...😔

ادعای روشنفکری هم که هزار ماشاالله گوش فلک رو کر کرده .عروسی خودمه ...آدم یبار عروس میشه....آدم یبار زندگی میکنه و.....

تو رو خدا دنبال اصل زندگی باشین 

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
ای بابا چرا اینجوری وبا کینه باهم حرف میزنین..منم بچه دارم.تفریح وگردش ومهمونی هم همیشه سرجاشه..ولی ...

دیگه ی سریا باید جایی واسشون باشه عقدشونو خالی کنن این کاربرم اینجا عقده کشایی میکنه

2706