2737
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132232 بازدید | 1483 پست
منم حرفی نیزدم ولی نمیرفتم چون بچم پیش کی بزارم به حرفش احترام میذاشتم و واقعا نمیرفتم 

اره دیگه کلا نمیرم تا اینکه بخام بچمو بزارم برم تو ذوق بچم هم بخوره کلا باید بدون بچه دعوت کنن پیر زن پیرمرد ها که تنهان  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
بنظر من دراینده عروسی تبدیل به یه آرزو بشه 😀

توقع ها بیاد پایین تبدیل به ارزو نمیشه. مگه من و شوهرم نمیخایم چند ماه بعد اونا عروسی بگیریم؟ با حداقل ۵۰۰ مهمون ، هنوز اون و شوهرش کارمندن و وضعشون از ما بهتره

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببرن بچها و پارک بیرن رستوران ببرن شهربازی😐

پارک و شهربازی فرق داره با عروسی!

گاها بوده عروسی هایی دعوت شدیم که فقط بزرگترها رو دعوت کردن یعنی با بانو 

فامیل دور بوده. 

خوب نمیتونسته تا جد و اباد رو با بچه دعوت کنه . یا از نظر مالی هزینه عروسی بخوان کمتر بشه اون درست. حالا چند تا عروسی بچه ها نباشن 

ولی اگه منظورتون اینه همه عروسی ها و مراسم ها کلا جای بچه نیست این بسیاااار غلطه!

بزرگترها اماده میشن برن عروسی اون بچه متوجه نمیشه؟ غصه نمیخوره چرا اینو نمیبرن؟ 

بگن عروسی جای بچه ها نیست! 

اخه این رفتارها چیه! 

2742
درک اش براتون غیر ممکن چون سبک زندگیتون متفاوت هست به ما اصلا مهمونی که با بچه ها سن ها بالاها باشه ...

وقتی نمیدونی کجا کامنت گذاشتی و درکی از جایی ک هستی نداری عزیزم همینه دیگ براتون سخت میشه اینجا ب اسمش دقت کن متوجه میشی شما کامنت ک میذاری گزینه ریپلای رو ک برای نمایش نذاشتن عزیزم و وقتی بیان کردید ما مجرد دعوت نمیکنیم مشخصه برای ی عده درکش سخته چون بله فرهنگ من جشن عروسی رو واسه خوشحالی و پایکوبی میگیریم ن واسه هدایا واینجور چیزا و بچه رو همون کامنت اول گفتم اگ مخالف حضورشون نباشم ولی درک میکنم بقیه بخوان نیان🌺

اما وقتی کسی میگ مجرد نیاد خب مشخصه واسه پایکوبی نیست سوال پیش اومد برام

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
دخترخاله شوهرم از من کوچیکتره و قراره عروسیشؤن یکم از ما زودتر بگیرن فتوا دادن که فقط خاله ها و شوهر ...

چرا برخورده شاید واقعا ازنظر مالی شرایط پذیرایی ندارن یا اصلا دلشون‌ نمیخواد مراسمشون شلوغ باشه🤔

کاش قبول کنید بچه هرکسی فقط واسه خودش جذابه برا بقیه باعث دردسره البته اگه واقعا کنترل میکنید و مرا ...

آره دیگه مگه میشه آدم بچه شو کنترل نکنه. نمیدونم والا شایدم هست من ندیدم. 

یه خانم مستقل و قوی 
پارک و شهربازی فرق داره با عروسی! گاها بوده عروسی هایی دعوت شدیم که فقط بزرگترها رو دعوت کردن یعنی ...

اولا بخاطر غصه خوردن بچهای مردم نمیتونیم مجلسو به گند بکشیم

مقصر مامان بابای خودشونن 

اگر مادرپدرها یکم درک میکردن بچشونو تربیت کنن وسط مهمونی ول نکنن کنترل کنن اینجوری نمیشه بچه که متوجه این چیزا نیست مادرا باید کنترل کنن 

اما همین مادرایی که مخالفت میکنن دقیقااااا همینا بچهاشونو ول میکنن وسط عروسی مردم 

2738
آره دیگه مگه میشه آدم بچه شو کنترل نکنه. نمیدونم والا شایدم هست من ندیدم. 

من خییییلی دیدم تو خونه خودشون نمیزارن بچه نفس بکشه خونه و مهمونی مردم ازادی کامل میدن به بچه

بببببخشید کجا بزارن اونوقت؟؟؟یکی هم مدر و مادرش دعوته هم خودش ..یکی از خانوادش. کلا دوره چیکار کنه ؟ ...

حرف شما درسته  ولی عروسی یک بار اتفاق میوفته هر کسی حق داره انتخاب کنه که مراسمش چجوری باشه به نظر من اگه عروس دوست نداره بچه بیاد خوب نباید بیارن

اولا بخاطر غصه خوردن بچهای مردم نمیتونیم مجلسو به گند بکشیم مقصر مامان بابای خودشونن  اگر ماد ...

آره باید پدر و مادرها بیشتر کنترلشون کنن، اگر یه بچه رفتار بد میکنه مراقبش باشن مخصوصا تدی مراسم و مهمانی ها. 

به نظرم بهترین کار اختصاص یه فضای بازی با مربی برای بچه هاس.

چرا برخورده شاید واقعا ازنظر مالی شرایط پذیرایی ندارن یا اصلا دلشون‌ نمیخواد مراسمشون شلوغ باشه🤔

از نظر مالی اگه شرایط ندارن پس پز و افاده پولدار بوددن هم نباید داشته باشن و کلاس بزارن و بگن فلانقدر حقوقه پسره هست. دوم پس از ما هم نباید انتظار داشته باشن که همه خاله عمه و دایی ها و بچه ها و نوه ها و عروس دوماداشونو دعوت کنیم ولی اونارو دعوت نکنیم.سوم دلیلشون اینه که ورودی زیاده ولی پول و شاباش کم میدین پس نیاین(دلیل اینکه ما کم دادیم اینه که خاله شوهرم اومد عقدیمون دویست هزار پول داد بدون شاباش ، یک ماه بعد ما رفتیم عقدی دخترش مادرشوهرم دویست و پنجاه بعلاوه شاباش ، شوهرم دویست تا سیصد و شاباش داده) در واقع ما هنوز بیشتر دادیم ولی میگه شباش ک ندادین کن ندیدم و شما چجوری روتون شده دویست بدین مادرشوهرمم گفته همونجور ک خودت دویست دادی😐😶😂 

خدایا شکرت