2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132289 بازدید | 1483 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تو چرا دعوا داری؟ اره همه دوروبریاشو از دست میده. من با همچین ادمایی کلا ارتباطمو قطع میکنم.چون سم ...

نه واقعا دعوا ندارم

چرا اطرافیانشو‌ازدست میده مگه همه مثل شما فکر میکنن؟

ما تو فامیل برامون عادیه عروسی برامون یه مجلس رسمیه بخاطرهمین تعجب کردم

دیگه خدایی انقد زور نگین‌عر‌وسیای الان مثل قدیم‌نیس مخارج صدبرابر شده 

اینهمه عروس داماد خرج کردن حق دارن بهترین شب زندگیشون هرطور که میخوان باشه حالا شما بخاطر بچت نری عروسی هیچ اتفاق مهمی نمیفته بخدا بزارین خوش باشن

دخترخاله شوهرم از من کوچیکتره و قراره عروسیشؤن یکم از ما زودتر بگیرن فتوا دادن که فقط خاله ها و شوهرخاله و عمو و عمه و همسراشون بدون بچه ها و داماد و نوه ها بیان چون قراره ورودی تالار زیاد بدیم ‌

اینجور ک معلومه اکثرا نمیخان برن چون بهشون برخورده ( اخه دخترخاله و پسرخاله و دختر و پسرعموها همه بزرگ و متاهلن بوه ک نیستن)

خدایا شکرت

من خودم هرگززززز همچین جایی دعوتم کنن بگن بدون بچه برم اگه قراره به من خوش بگذره شاد باشم بچمم میبرم اگه قرار باشه بچم نبرم خودمم نمیرم و این چیز اصلااا برای ما جا افتاده نیست بگن بدون دعوت 

واقعا هم بی احترامی میبینم همچین چیزی رو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
من خودم هرگززززز همچین جایی دعوتم کنن بگن بدون بچه برم اگه قراره به من خوش بگذره شاد باشم بچمم میبرم ...

منم حرفی نیزدم ولی نمیرفتم چون بچم پیش کی بزارم به حرفش احترام میذاشتم و واقعا نمیرفتم 

2706