2752
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132289 بازدید | 1483 پست
بچه تو عزاداری نباشه عروسی نباشه  پس قراره کجا باشه  من به شخصه کسی واسم بچم ارزش قائل نش ...

حالا باز عزا یه چیزی

مراسم عزا اونایی که داغ دیدن،هم اعصاب ندارن 

و هم خرجشون زیاد میشه همه با بچه بخوان بیان.

گاها با بانو فقط دعوت میکنن و کلا طرف عزیزش رو از دست داده باید بره به کل فامیل با بچه هاشون غذا بده. ما خودمون فقط به خاطر ثوابش که خیرات میشه انجام میدیم

وگرنه اصلش اینه برعکس فامیل غذا ببرن برای خانواده داغدار.

ولی عروسی و شادی باااااااید بچه ها باشن یعنی چی! مگه خودمون نبودیم لباس دامن توردار پفکی با اون کفشهای سفید و یه تاج کوچولو میزاشتیم چقدر ذوق میکردیم انگار دنیا رو بهمون دادن.

فقط باید والدین یه کم مراقب بچه ها باشن و خونه بازی توی تالار برای بچه ها با مربی بزارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببین عزیزم حالا بستگی به اون بچه هم داره که تو چه خانواده ای بزرگ شده یاشه

ولی شخصا من یادمه که فکرکنم12،13سالم بود رفتیم عروسی یکی از فامیل هامون

بعد بچه داداش مامانبزرگم بودن و کلا ما همه نوه ها دعوت بودیم و هممون خیلیییی شیک و باکلاس بودیم

بعد بچه حدودا 7ساله خالم مثل خرررررر داشت رو لباسی که اون بدبختا کرایه کرده بودن،مثل ترامبولین بالا پایین میشد اونم اون شب بارونی بود و کفشهاش پررررر گل

بنده خدا لباسش اینقدر کثیف شده بود حالت بده میشد نگاهش کنی،خودم بشخصه اگه جا عروس بدبخت بودم یکی محکم میکوفتم تو دهن ادم زبون نفهم و بیتربیت تا دیگه ازاین غلطا نکنه

بعد مامانشم ازایناست که خودش بچه همه رو دعوا و کتک و.....بعد بیشتر از 2ثانیه به بچش خیره شی چشماتو در میاره زنیکه لولی بچه ندیده!!!!😒😒😒

بله یه نفر که بی نهایت خانم گلی بود بهم یادمیدادامابچه بودم ازین هشت تا ده اما درنهایت بعدازچندسال ب ...

ببخشیدچندخط اول اصلا متوجه نشدم چی گفتین شرمنده ،،برای ارامشت صلوات فرستادم ،،،اگه حوصله داشتی دوباره ودقیق تر توضیح بده اگه هم نه فدای سرت

چه احمقانه خب بچه ان دیگه مگه چی میشه منکه عاشق بچه هام تو‌هرقدر و سنی فقط قرمز نپوشند لباس خوابی نیان اگه عروس باشم کسی حق نداره با لباس خواب بیاد سراغم اگه داماد موافق باشت همون شب طلاق بیشعور چشت دنبال اوناذبود غلط کردی منو گرفتی بی شرف  ما اهل حجابی نه آتیئسم ها رو قبول داریم ولی به نظر من خیلی بده آدما با لباس خواب/مجردی بیان تو مجلس عروسی هرزه ها اینکار ها رو میکنن یا کسایی که مشکل دارن که البته مشکل دار ها تنه لش خانم قبل جشن مرگت بگو بعد گم شو

ای کااااش این تاپیک زودتر میدیدم مییدونستم میشه همچین چیزی نوشت زیرکاارت دعوت…..عروسیمون ی ماه پیش فامیلای همسرم بچه هاشووون عین گووووسفند وسط تالار شیرجه میزدن د ی جی النماس میکرد بیاید این ان هاتونو بردارین مادرای کم عقلشون اصلا انگار ن امگاااار…اینا همش بستگی ب خانواده ها و عقلرمادر داررررره  عمرا بزارم بچم وسط مراسم مردم اینجوری حرکت بزنه….خیلیییی احمقن بعضی مادراااا ینی دلم میخاست همونجا جرشون بدم  کلی هزینه کلی خرج بعد بچه های ان مردم مث سگ وسط مراسم باشن خیلیییی بددددده😡

یعنی چی حق با اونه؟ بچه رو عروسی نبریم چیکار کنیم؟ بذاریم خونه همسایه؟ اگه قرار باشه منو اینمدلی ...

خب  این حق اونه , شاید این مسئله آزارش میده  ، ولی بد طوری گفته

یکی هم مثه ما که یه بچه تو‌فامیل نداریم😔

ای کااااش این تاپیک زودتر میدیدم مییدونستم میشه همچین چیزی نوشت زیرکاارت دعوت…..عروسیمون ی ماه پیش ف ...

دقیقا

عروسی خواهرمم همینطورشد

جالبه همه ناراحتن که‌چرا بچشون دعوت نیست ایناهمونان که تومراسم بچشون ول میکنن خودشون میرن‌استراحت‌من‌میگم حتما عروس دوماد یچیزی ازینا دیده که بدون بچه دعوت کرده

2706