2733
2739
عنوان

حالم‌خیلی‌بده دعوا کردیم

306 بازدید | 28 پست

با شوهرم دعوا کردیم سر یه چیز‌مسخره‌ الانم هیچ‌کدوممون غرورمون اجازه نمیده پیش قدم بشیم  تقصیر هر دوتامونم بود  میدونید شوهرم خیلی دوسم داره میدونم ولی به زبون نمیاره  همینه که ازارم‌میده محبت میکنه ولی کلامی‌نه  میدونم ثابت کنه عشقشو خیلی عالیتره ولی اینجوری احساس کمبود میکنم یه جوریه حالم‌خوب‌نیست چرا دعوا کردیم  یه حرفایی به هم‌ زدیم قلب همو شکوندیم‌ البته فحش و کتک کاری اینا نداشتیم و نداریم و نخواهیم داشت فقط بعضی کلمات و جمله ها قلب ادمو میشکنه  من الان همین حسو‌دارم حس میکنم عشقو‌کمرنگ‌میکنه 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو خودت آشتی کن  غرور چیز بدیه

سعی کردم ولی نمیتونم همش حرفاش میاد تو ذهنم 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
2742

من هم یه هفته قهر بودم آخر سر همسرم پیش قدم شد 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2738
بهش یاد بده...بگو اینجوری دوست دارم...اینجوری بگو ....وقتی این زبون دو مثقالی هست اخه دعوا چرا ؟؟؟؟ ...

گفتم بهش خیلی م‌گفتم ولی هیچی

قهر چقدر چیزه بدیه .با همسر اولم کارمون به طلاق کشید ولی قهر هرگز. با همسر دومم هم توی این دوازده سال هررر اتفاقی افتاد قهر و دعوا نداشتیم . مخصوصا وقتی بچه هست . قهر واقعا کار یه ادم بالغ نیست . اگه دست همسرم بود قهر داشتیم ولی بهش یاد دادم هررر چی شد قهر نکنه .برو تموم کن قهر رو 

درد حرف از بین نمیره 💔

دقیقا همش حرفاش میاد تو‌ذهنم قلبم درد میگیره  خودش نمیدونه‌با این اخلاقش عشق‌من بهش کمرنگ‌میشه

برو ناهار بپز صداش کن بیاد سر سفره خودش اشتی میکنه

نمیشه سعی میکنم ولی نمیشه 

دقیقا همش حرفاش میاد تو‌ذهنم قلبم درد میگیره  خودش نمیدونه‌با این اخلاقش عشق‌من بهش کمرنگ‌میشه

چرا

برا مردا هم همینطوره

حرفایی می‌زنیم که نمی‌دونیم ولی اونا هم نسبت به ما زنا سرد میشن

حالا بگو این حرفارو میزنن دل میشکونن ها احساس می‌کنی دیگه دوسش نداری

تا یه نگاه عاشقونه می‌کنه مثل خر تیتاب داده میشیم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706