2733
2764
عنوان

شما در اینجور مواقع چیکار میکنین

300 بازدید | 32 پست

مثلا هی آزمون میدین قبول نمیشین حالا یسریا رو میخونین قبول نمیشین یسریام نخونده قبول نمیشین 

جلو خانوادتون ،همسرتون و دیگران چجوری رفتار میکنین که سرکوفت نزنن ،با چشم تحقیر نگاه نکنن ، بالاخره خار و ذلیل نشین 

جار نمیزنم کلا. چیز مهمی نیست که به بقیه خبر بدی. مخفی کن تا حد توان.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

هیچ وقت راجب ازمونام جلو کسی حرف نمیزنم تا نتیجه نیومده من کلا تمام کارامو در سکوت انجام میدم

جلو همسرت یا پدر و مادرت درس میخونی یا پول ثبت نام آزمون میگیری 

نمیشه نفهمن تو یه خونه هستم 

چجوری نمیذاری بفهمن ؟

من هیچوقت نمره ی کارناممو هم به خانوادم نمیگفتم البته از راهنمایی به بعد که یکم درسام افت کرد و دیگه احتیاجی نبود حتما خانواده بیاد تحویل بگیره😂 مواقعی که خودشون پیگیر میشدن میدیدن چه گلی کاشتم

البته نمراتم پایین نبود ولی مثلا اگه تجدیدی هم این وسط داشتم نمیگفتم میذاشتم خودشون متوجه بشن و بجاش میخوندم که نمرشو جبران کنم 

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋
جار نمیزنم کلا. چیز مهمی نیست که به بقیه خبر بدی. مخفی کن تا حد توان.

اخه جلو همسرم بیدار میشم درس میخونم کارش یجوی یه مثلا ده روز کاملا خونس ده روز مثلا نیست

من الان چند وقت دیگه امتحان دارم نمیخواستم بهش بگم اما الان خونس نمیتونم نخونم 

چیکار کنم 

اخه جلو همسرم بیدار میشم درس میخونم کارش یجوی یه مثلا ده روز کاملا خونس ده روز مثلا نیست من الان چن ...

حالا همسرو نمیشه مخفی کرد واقعا ولی بهش بگو به بقیه نگه. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
جلو همسرت یا پدر و مادرت درس میخونی یا پول ثبت نام آزمون میگیری  نمیشه نفهمن تو یه خونه هستم&n ...

ببین بستگی داره چ ازمونی باشه؟

راهنمایی رانندگی؟

کنکور؟

امتحان مدرسه؟

امتحانات دانشگاه؟

بعد اینکه من خودم تنبلی نمیکردم هروقت ازمون داشتم در نهایت نمیشد خانوادم تلاشمو میدیدن وقتی من خودم خودمو سرکوفت میزدم اونا میگفتن تو کم نزاشتی فقط دقت نکردی

اما بقیه میفهمیدن میگفتن این همه خوندی اخرم نتونستی!

مگه اونا بابت کاراشون جواب میدن و خجالت میکشن که تو خودتو بدهکارشون میدونی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اخه جلو همسرم بیدار میشم درس میخونم کارش یجوی یه مثلا ده روز کاملا خونس ده روز مثلا نیست من الان چن ...

کلی گریه میکنم اونم دعوام میکنه بعداون دپرس میشه میگه چراخرابش کردی توکه خوب بودی و...دوباره گریه میکنم واونم میگه بیخیال ولی دوباره تلاش کن چندوقته دیگه یه ازمون دارم ازفشاراسترس سمتش نمیرم ولی عذاب وجدان دارم که چراشروع نمیکنم

گاهی انسانم آرزوست
حالا همسرو نمیشه مخفی کرد واقعا ولی بهش بگو به بقیه نگه. 

بهش میگم ولی حالا نمیدونم میگه یا نه 

ولی خودش رو چیکار کنم مثلا همین که ثبت نام کردم اصلا نمیخواستم بهش بگم اما فهمید بعد گفت حالا عرضه داری زرنگی  بشین بخون قبول بشو 

جلو خودش سرکوفت و خار میشم 

خب همسرتون چرا باید بشما سرکوفت بزنه؟

حتما یه دلیلی هست یا دوس نداره شما ازمون بدید

یا شما کارهای خونه و بچه داری کم میزارید 

یا باهم اختلاف دارید؟

2706