2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بله من عروسی نگرفتم.

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،،،،و به حق شما بیش تر!!!! نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      

من...

همسرم بی کس بود قربونش برم الهی.وجودش خودش هر عروسیه واسه من

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
بله من عروسی نگرفتم.

خوشبخت باشی عزیزم

شما پشیمون نشدی از اینکه عروسی نگرفتی؟ 

به من پیشنهاد دادن ( پدر شوهرم) که یه عقد مختصر بگیریم لباس عروس و آتلیه و... وارایشگاه و... اوکی کنیم بعد بریم ماه عسل هرجا که خواستیم با هواپیما و... به نظرتون پشیمون نمیشم؟ الا هیچ حسی ندارم یعنی برام فرق نداره عروسی باشه یا نه نظر یا پیشنهاد شما به من چیه؟

سبز میشوم در اوج آ 

من عروسی نگرفتم و حسرتش برای همیشه تو دلم موند

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2706