2733
2734
عنوان

شما باشید با فردی ک قرص اعصاب میخوره ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 58 پست
نه. از دور خوب و راحته. ژنش منتقل میشه.روانت مختل میشه. بعدها توام به بیماری های روحی روانی گرفتار م ...

میگم با دارو کنترل میکنه .با دارو مثل ادمای عادی و تغزیش درسته و اعصابش ارومه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ؟وقتی دارو مصرف میکنه هیچ علائمی نداره و اروم و عادیه

من ادمی هستم ریسک نمیکنم 

ولی اگ یه فرد بالغ باشه و واقعا قبول داره ک مریضه و دارو مصرف میکنه پس حتما چشم پوشی میکنم

یه عده بعد مدتی از دارو دست برمیدارن

...‌
2731
چرا ؟وقتی دارو مصرف میکنه هیچ علائمی نداره و اروم و عادیه

اگ بعدا قرص مصرف نکنه چیی؟

ببین خیلی از ما با آدمای سالم و عادی هم مشکل داریم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

آدم قحطه؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

عزیزم مشکلاتی که گفتی به بچهات ممکنه منتقل بشه یا ژنش خاموش به نسلای بعد برسه. از طرفی شما تجربه زندگی با فرد بیمار روحی رو شاید نداشتی. نمیدونی چی میگم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

عزیزم دو قطبی چیزیه ک بعد ها ب بچه اش هم ممکنه برسه از طریق ژن مگر اینکه  دوتایی برید پیش روانشناس صحبت کنید و کمکتون کنن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
دوقطبی راستش نه اگه مشکلات ملایمتر داشته باشه بهش پیشنهاد میدم یه جلسه دوتایی بریم پیش روانشناس خود ...

اخه دارو میخوره .و تحت روانشناسه و خودش همکاری میکنه . و با دارو هیچ علائمی نداره .خودشم داره تلاش میکنه ک بیماریش خوب شه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

دو قطبی و پارانوئید مشکلی نیست که بشه ازشون چشم پوشی کرد. حالا یکی مثلا افسردگی، اضطراب، اینجور چیزا داشت و دارو مصرف میکرد برای کنترلش اوکی بود ولی اون مواردی که گفتی اصلاااااا

چند وقته میشناسیش؟

اول اینکه دو قطبی ها دوره های مختلف دارن و یهو حالشون عوض میشه هر دو حالشو دیدی؟

توی عصبانیت دیدیش؟ یا تو خستیگی و گرسنگی شدید؟ تو حالت عادی همه مربونن باید ببینی تحت فشار باشه چه کار میکنه