2737
2734
عنوان

اون هایی که تو رابطه هستن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 99 پست

من تایید میکنم چون تو چت اصن عاشقم نشد فق گفت دوستت دارم اونم فهمیدم زر خالص بووده 

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمدونم اما موقعی ک همو دیدیم چ من چ اون علاقمون بیشتر شد 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

من اصلا تو چت عاشق نمیشم 

ولی ویدیو کال اره😂😁🙈

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
این واقعیت هس بدای همین هس مجازی موقعه خوب تو شهرهم باشین فقط

اما ی بار ی پسر گفت مجازی عاشق شدا گفت عاشق روح اون شدم ن جسم وهوس ....

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

ولی حب این درصد خیلی کمی تو پسرا رخ میده

ببخشیدا گوه اضافی خورد 😀😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببخشیدا گوه اضافی خورد 😀😂

موافقم شدید😂😂😂😂

2706