2733
2734
عنوان

اون هایی که تو رابطه هستن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 99 پست
اره . حالا میدونی بدی چییه؟؟ اینی ک اگر یه پسر رو تو واقعیت دیدی و ازش خوشت اومد ولی اون پسر اگ قبل ...

اون دیگه مونده به شانس دخترخاله من ازدواج همه دخترهای رو مسخره میکرد الان شوهرش هیجی براش کم نزاشته هرچند می دونم چیزخورش کرده چون تو خون خاله خودم دعا دیدم گذاشته بود لای بالش ها برای شوهرش خالم نوشته بود مطمعنم برای دامادش هم نوشتن اما اون ها بشری نمونده مسخره نکن 

چیزی نگفته بود فقط من تزش پرسیدم گفت تازه گفت یبار ک من اگ میدونستم خدا تورو بهم میده اون برام مهم ...

چقد خوب واقعا کاش همه همینطور بودن

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون دیگه مونده به شانس دخترخاله من ازدواج همه دخترهای رو مسخره میکرد الان شوهرش هیجی براش کم نزاشته ...

من گفتم حالا میگی کارما گرفتش اخرش بد شد😂😂😂😂😂

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
من گفتم حالا میگی کارما گرفتش اخرش بد شد😂😂😂😂😂

اون بابت شوهر کاملا شانس آورده کلا من از هر لحاظ می بینم واقعا شانس آورد توخونه پدرش هیجی لباسی نداش مثل من الان شوهرش خونه اش رو کرده ویترین لباس گوشیش درب وداغون بود یکماه بعد عقد رفت ۸ میلیون داد به گوشی امثال هن ۲۹ اسفند آیفون ۱۳ گرف براش اون موقعه با هرکی دوست میشم میگه شغلت چی هس دنباله پولن خواهرم لباس نداش نامزدش خواهر شوهرهاش هی کوبیدن سرش این دختر خاله ام ومادرش مستقیم غیر مستقیم ازدواج خواهرم رو قضاوت می کردن اما شوهرش اصلا اخلاقش مثل داماد ما نشد اصلاها

اره خدایی اصن پسره باکره دیگ بزور پیدا میشه همه قبلا  ی دور زدن حالا حالب اینه همینا ی دختر آفت ...

اره واقعا 

همیشه به مامانم میگم میگه اینجوری نیست من ببینم پسر برای تو بیاد پاک نباشه قبول نمیکنم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
منم یبار  ی گوهی خوردم ک دیگ فک کنم سینگل ب گور ریق رحمت رو سر بکشم 😂 انقد ک دیگ این رابطه چر ...

مثل همیم پس 😀😂🙈

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه